genealogia.mrog.org
Strona główna  •  Nawigacja  •  Wyszukiwarka  •  Oznaczenia graficzne  •  Formularz kontaktowy  •   •  Zasady korzystania

Hierarchia miejsc

Afryka (II Afryka)
Mauritius (III Afryka, Mauritius)
Port Louis (IV Afryka, Mauritius, Port Louis)
Trou d'Eau Douce (IV Afryka, Mauritius, Trou d'Eau Douce)
Ameryka (II Ameryka)
Ameryka Południowa (III Ameryka, Ameryka Południowa)
Brazylia (IV Ameryka, Ameryka Południowa, Brazylia)
Brasília (V Ameryka, Ameryka Południowa, Brazylia, Brasília)
Ameryka Północna (III Ameryka, Ameryka Północna)
Kanada (IV Ameryka, Ameryka Północna, Kanada)
Ontario (V Ameryka, Ameryka Północna, Kanada, Ontario)
Toronto (VI Ameryka, Ameryka Północna, Kanada, Ontario, Toronto)
Stany Zjednoczone Ameryki (IV Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki)
Alabama (V Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Alabama)
hrabstwo Mobile (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Alabama, hrabstwo Mobile)
Huntsville‑Decatur (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Alabama, Huntsville‑Decatur)
Arizona (V Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Arizona)
hrabstwo Maricopa (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Arizona, hrabstwo Maricopa)
Phoenix (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Arizona, hrabstwo Maricopa, Phoenix)
hrabstwo Mohave (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Arizona, hrabstwo Mohave)
Kingman (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Arizona, hrabstwo Mohave, Kingman)
Lake Havasu City (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Arizona, hrabstwo Mohave, Lake Havasu City)
hrabstwo Pima (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Arizona, hrabstwo Pima)
Tucson (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Arizona, hrabstwo Pima, Tucson)
Arkansas (V Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Arkansas)
hrabstwo Baxter (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Arkansas, hrabstwo Baxter)
Mountain Home (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Arkansas, hrabstwo Baxter, Mountain Home)
hrabstwo Jefferson (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Arkansas, hrabstwo Jefferson)
Pine Bluff (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Arkansas, hrabstwo Jefferson, Pine Bluff)
hrabstwo Perry (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Arkansas, hrabstwo Perry)
Perry (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Arkansas, hrabstwo Perry, Perry)
Perryville (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Arkansas, hrabstwo Perry, Perryville)
hrabstwo Sebastian (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Arkansas, hrabstwo Sebastian)
Fort Smith (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Arkansas, hrabstwo Sebastian, Fort Smith)
Greenwood (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Arkansas, hrabstwo Sebastian, Greenwood)
Connecticut (V Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Connecticut)
hrabstwo Fairfield (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Connecticut, hrabstwo Fairfield)
Newtown (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Connecticut, hrabstwo Fairfield, Newtown)
hrabstwo Hartford (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Connecticut, hrabstwo Hartford)
Hartford (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Connecticut, hrabstwo Hartford, Hartford)
Wethersfield (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Connecticut, hrabstwo Hartford, Wethersfield)
hrabstwo Nowy Londyn (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Connecticut, hrabstwo Nowy Londyn)
Hartford (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Connecticut, hrabstwo Nowy Londyn, Hartford)
Floryda (V Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Floryda)
hrabstwo Duval (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Floryda, hrabstwo Duval)
Jacksonville (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Floryda, hrabstwo Duval, Jacksonville)
hrabstwo Hillsborough (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Floryda, hrabstwo Hillsborough)
Tampa (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Floryda, hrabstwo Hillsborough, Tampa)
hrabstwo Leon (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Floryda, hrabstwo Leon)
Tallahassee (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Floryda, hrabstwo Leon, Tallahassee)
hrabstwo Okaloosa (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Floryda, hrabstwo Okaloosa)
Fort Walton Beach (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Floryda, hrabstwo Okaloosa, Fort Walton Beach)
hrabstwo Orange (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Floryda, hrabstwo Orange)
Orlando (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Floryda, hrabstwo Orange, Orlando)
hrabstwo Palm Beach (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Floryda, hrabstwo Palm Beach)
Jupiter (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Floryda, hrabstwo Palm Beach, Jupiter)
West Palm Beach (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Floryda, hrabstwo Palm Beach, West Palm Beach)
hrabstwo Sarasota (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Floryda, hrabstwo Sarasota)
Sarasota (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Floryda, hrabstwo Sarasota, Sarasota)
hrabstwo Volusia (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Floryda, hrabstwo Volusia)
Port Orange (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Floryda, hrabstwo Volusia, Port Orange)
hrabstwo Waszyngton (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Floryda, hrabstwo Waszyngton)
Chipley (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Floryda, hrabstwo Waszyngton, Chipley)
Georgia (V Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Georgia)
hrabstwo Cobb (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Georgia, hrabstwo Cobb)
Marietta (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Georgia, hrabstwo Cobb, Marietta)
hrabstwo Coweta (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Georgia, hrabstwo Coweta)
Newnan (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Georgia, hrabstwo Coweta, Newnan)
hrabstwo Fulton (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Georgia, hrabstwo Fulton)
Atlanta (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Georgia, hrabstwo Fulton, Atlanta)
hrabstwo Henry (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Georgia, hrabstwo Henry)
McDonough (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Georgia, hrabstwo Henry, McDonough)
hrabstwo Whitfield (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Georgia, hrabstwo Whitfield)
Dalton (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Georgia, hrabstwo Whitfield, Dalton)
Hawaje (V Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Hawaje)
hrabstwo Honolulu (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Hawaje, hrabstwo Honolulu)
Honolulu (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Hawaje, hrabstwo Honolulu, Honolulu)
Illinois (V Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Illinois)
hrabstwo Cook (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Illinois, hrabstwo Cook)
Barrington (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Illinois, hrabstwo Cook, Barrington)
Chicago (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Illinois, hrabstwo Cook, Chicago)
Inverness (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Illinois, hrabstwo Cook, Inverness)
La Grange Park (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Illinois, hrabstwo Cook, La Grange Park)
Palatine (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Illinois, hrabstwo Cook, Palatine)
River Grove (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Illinois, hrabstwo Cook, River Grove)
Schaumburg (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Illinois, hrabstwo Cook, Schaumburg)
hrabstwo DuPage (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Illinois, hrabstwo DuPage)
Bensenville (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Illinois, hrabstwo DuPage, Bensenville)
Bloomingdale (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Illinois, hrabstwo DuPage, Bloomingdale)
Naperville (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Illinois, hrabstwo DuPage, Naperville)
West Chicago (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Illinois, hrabstwo DuPage, West Chicago)
hrabstwo Kane (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Illinois, hrabstwo Kane)
Elburn (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Illinois, hrabstwo Kane, Elburn)
Geneva (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Illinois, hrabstwo Kane, Geneva)
hrabstwo Lake (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Illinois, hrabstwo Lake)
Lake Villa (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Illinois, hrabstwo Lake, Lake Villa)
Libertyville (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Illinois, hrabstwo Lake, Libertyville)
Round Lake Park (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Illinois, hrabstwo Lake, Round Lake Park)
Waukegan (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Illinois, hrabstwo Lake, Waukegan)
hrabstwo Massac (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Illinois, hrabstwo Massac)
Brookport (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Illinois, hrabstwo Massac, Brookport)
Metropolis (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Illinois, hrabstwo Massac, Metropolis)
hrabstwo McHenry (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Illinois, hrabstwo McHenry)
Crystal Lake (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Illinois, hrabstwo McHenry, Crystal Lake)
Spring Grove (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Illinois, hrabstwo McHenry, Spring Grove)
Woodstock (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Illinois, hrabstwo McHenry, Woodstock)
hrabstwo Sangamon (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Illinois, hrabstwo Sangamon)
Springfield (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Illinois, hrabstwo Sangamon, Springfield)
hrabstwo Will (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Illinois, hrabstwo Will)
Bolingbrook (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Illinois, hrabstwo Will, Bolingbrook)
hrabstwo Winnebago (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Illinois, hrabstwo Winnebago)
Rockford (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Illinois, hrabstwo Winnebago, Rockford)
Indiana (V Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Indiana)
hrabstwo Grant (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Indiana, hrabstwo Grant)
Marion (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Indiana, hrabstwo Grant, Marion)
Upland (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Indiana, hrabstwo Grant, Upland)
hrabstwo Lake (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Indiana, hrabstwo Lake)
Crown Point (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Indiana, hrabstwo Lake, Crown Point)
Hobart (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Indiana, hrabstwo Lake, Hobart)
hrabstwo Marion (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Indiana, hrabstwo Marion)
Indianapolis (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Indiana, hrabstwo Marion, Indianapolis)
hrabstwo Porter (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Indiana, hrabstwo Porter)
Valparaiso (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Indiana, hrabstwo Porter, Valparaiso)
hrabstwo St. Joseph (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Indiana, hrabstwo St. Joseph)
South Bend (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Indiana, hrabstwo St. Joseph, South Bend)
hrabstwo Sullivan (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Indiana, hrabstwo Sullivan)
Shelburn (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Indiana, hrabstwo Sullivan, Shelburn)
Sullivan (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Indiana, hrabstwo Sullivan, Sullivan)
Iowa (V Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Iowa)
hrabstwo Cerro Gordo (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Iowa, hrabstwo Cerro Gordo)
Clear Lake (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Iowa, hrabstwo Cerro Gordo, Clear Lake)
Mason City (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Iowa, hrabstwo Cerro Gordo, Mason City)
hrabstwo Polk (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Iowa, hrabstwo Polk)
Des Moines (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Iowa, hrabstwo Polk, Des Moines)
Kalifornia (V Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kalifornia)
hrabstwo Alameda (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kalifornia, hrabstwo Alameda)
Alameda (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kalifornia, hrabstwo Alameda, Alameda)
Berkeley (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kalifornia, hrabstwo Alameda, Berkeley)
Castro Valley (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kalifornia, hrabstwo Alameda, Castro Valley)
Fremont (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kalifornia, hrabstwo Alameda, Fremont)
Hayward (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kalifornia, hrabstwo Alameda, Hayward)
Livermore (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kalifornia, hrabstwo Alameda, Livermore)
Oakland (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kalifornia, hrabstwo Alameda, Oakland)
Pleasanton (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kalifornia, hrabstwo Alameda, Pleasanton)
hrabstwo Contra Costa (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kalifornia, hrabstwo Contra Costa)
Concord (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kalifornia, hrabstwo Contra Costa, Concord)
El Cerrito (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kalifornia, hrabstwo Contra Costa, El Cerrito)
Hercules (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kalifornia, hrabstwo Contra Costa, Hercules)
Martinez (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kalifornia, hrabstwo Contra Costa, Martinez)
Richmond (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kalifornia, hrabstwo Contra Costa, Richmond)
San Pablo (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kalifornia, hrabstwo Contra Costa, San Pablo)
San Ramon (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kalifornia, hrabstwo Contra Costa, San Ramon)
hrabstwo El Dorado (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kalifornia, hrabstwo El Dorado)
El Dorado Hills (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kalifornia, hrabstwo El Dorado, El Dorado Hills)
Placerville (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kalifornia, hrabstwo El Dorado, Placerville)
hrabstwo Fresno (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kalifornia, hrabstwo Fresno)
Fresno (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kalifornia, hrabstwo Fresno, Fresno)
hrabstwo Los Angeles (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kalifornia, hrabstwo Los Angeles)
Los Angeles (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kalifornia, hrabstwo Los Angeles, Los Angeles)
Lynwood (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kalifornia, hrabstwo Los Angeles, Lynwood)
hrabstwo Marin (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kalifornia, hrabstwo Marin)
San Anselmo (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kalifornia, hrabstwo Marin, San Anselmo)
San Rafael (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kalifornia, hrabstwo Marin, San Rafael)
hrabstwo Orange (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kalifornia, hrabstwo Orange)
Irvine (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kalifornia, hrabstwo Orange, Irvine)
Santa Ana (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kalifornia, hrabstwo Orange, Santa Ana)
hrabstwo Placer (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kalifornia, hrabstwo Placer)
Auburn (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kalifornia, hrabstwo Placer, Auburn)
Rocklin (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kalifornia, hrabstwo Placer, Rocklin)
hrabstwo Riverside (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kalifornia, hrabstwo Riverside)
Riverside (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kalifornia, hrabstwo Riverside, Riverside)
hrabstwo Sacramento (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kalifornia, hrabstwo Sacramento)
`o (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kalifornia, hrabstwo Sacramento, `o)
Folsom (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kalifornia, hrabstwo Sacramento, Folsom)
hrabstwo San Bernardino (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kalifornia, hrabstwo San Bernardino)
Rancho Cucamonga (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kalifornia, hrabstwo San Bernardino, Rancho Cucamonga)
San Bernardino (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kalifornia, hrabstwo San Bernardino, San Bernardino)
hrabstwo San Diego (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kalifornia, hrabstwo San Diego)
San Diego (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kalifornia, hrabstwo San Diego, San Diego)
Vista (VIII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kalifornia, hrabstwo San Diego, San Diego, Vista)
Santee (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kalifornia, hrabstwo San Diego, Santee)
hrabstwo SanFrancisco (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kalifornia, hrabstwo SanFrancisco)
San Francisco (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kalifornia, hrabstwo SanFrancisco, San Francisco)
Mission Bay (VIII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kalifornia, hrabstwo SanFrancisco, San Francisco, Mission Bay)
hrabstwo Santa Barbara (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kalifornia, hrabstwo Santa Barbara)
Santa Barbara (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kalifornia, hrabstwo Santa Barbara, Santa Barbara)
Santa Maria (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kalifornia, hrabstwo Santa Barbara, Santa Maria)
hrabstwo Santa Clara (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kalifornia, hrabstwo Santa Clara)
Morgan Hill (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kalifornia, hrabstwo Santa Clara, Morgan Hill)
San Jose (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kalifornia, hrabstwo Santa Clara, San Jose)
Silicon Valley (VIII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kalifornia, hrabstwo Santa Clara, San Jose, Silicon Valley)
hrabstwo Solano (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kalifornia, hrabstwo Solano)
Benicia (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kalifornia, hrabstwo Solano, Benicia)
hrabstwo Sonoma (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kalifornia, hrabstwo Sonoma)
Santa Rosa (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kalifornia, hrabstwo Sonoma, Santa Rosa)
hrabstwo Sutter (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kalifornia, hrabstwo Sutter)
Sutter (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kalifornia, hrabstwo Sutter, Sutter)
Yuba (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kalifornia, hrabstwo Sutter, Yuba)
hrabstwo Yuba (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kalifornia, hrabstwo Yuba)
Marysville (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kalifornia, hrabstwo Yuba, Marysville)
Kansas (V Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kansas)
hrabstwo Shawnee (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kansas, hrabstwo Shawnee)
Topeka (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kansas, hrabstwo Shawnee, Topeka)
Karolina Północna (V Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Karolina Północna)
hrabstwo Buncombe (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Karolina Północna, hrabstwo Buncombe)
Asheville (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Karolina Północna, hrabstwo Buncombe, Asheville)
Black Mountain (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Karolina Północna, hrabstwo Buncombe, Black Mountain)
hrabstwo Durham (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Karolina Północna, hrabstwo Durham)
Durham (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Karolina Północna, hrabstwo Durham, Durham)
hrabstwo Guilford (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Karolina Północna, hrabstwo Guilford)
Greensboro (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Karolina Północna, hrabstwo Guilford, Greensboro)
Lynwood Lakes (VIII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Karolina Północna, hrabstwo Guilford, Greensboro, Lynwood Lakes)
hrabstwo Henderson (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Karolina Północna, hrabstwo Henderson)
Etowah (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Karolina Północna, hrabstwo Henderson, Etowah)
Fletcher (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Karolina Północna, hrabstwo Henderson, Fletcher)
Horse Shoe (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Karolina Północna, hrabstwo Henderson, Horse Shoe)
hrabstwo Onslow (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Karolina Północna, hrabstwo Onslow)
Jacksonville (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Karolina Północna, hrabstwo Onslow, Jacksonville)
Richlands (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Karolina Północna, hrabstwo Onslow, Richlands)
hrabstwo Randolph (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Karolina Północna, hrabstwo Randolph)
Asheboro (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Karolina Północna, hrabstwo Randolph, Asheboro)
Liberty (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Karolina Północna, hrabstwo Randolph, Liberty)
hrabstwo Wake (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Karolina Północna, hrabstwo Wake)
Raleigh (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Karolina Północna, hrabstwo Wake, Raleigh)
Kentucky (V Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kentucky)
hrabstwo Campbell (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kentucky, hrabstwo Campbell)
Alexandria (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kentucky, hrabstwo Campbell, Alexandria)
Newport (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kentucky, hrabstwo Campbell, Newport)
Southgate (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kentucky, hrabstwo Campbell, Southgate)
hrabstwo Franklin (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kentucky, hrabstwo Franklin)
Frankfort (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kentucky, hrabstwo Franklin, Frankfort)
hrabstwo Hardin (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kentucky, hrabstwo Hardin)
Elizabethtown (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kentucky, hrabstwo Hardin, Elizabethtown)
hrabstwo Jefferson (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kentucky, hrabstwo Jefferson)
Louisville (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kentucky, hrabstwo Jefferson, Louisville)
Kolorado (V Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kolorado)
Denver (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kolorado, Denver)
hrabstwo Chaffee (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kolorado, hrabstwo Chaffee)
Salida (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kolorado, hrabstwo Chaffee, Salida)
hrabstwo Delta (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kolorado, hrabstwo Delta)
Delta (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kolorado, hrabstwo Delta, Delta)
hrabstwo Douglas (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kolorado, hrabstwo Douglas)
Castle Rock (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kolorado, hrabstwo Douglas, Castle Rock)
Parker (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kolorado, hrabstwo Douglas, Parker)
hrabstwo El Paso (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kolorado, hrabstwo El Paso)
Colorado Springs (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kolorado, hrabstwo El Paso, Colorado Springs)
hrabstwo Fremont (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kolorado, hrabstwo Fremont)
Brookside (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kolorado, hrabstwo Fremont, Brookside)
Cañon City (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kolorado, hrabstwo Fremont, Cañon City)
Florence (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kolorado, hrabstwo Fremont, Florence)
Rockvale (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kolorado, hrabstwo Fremont, Rockvale)
Swissvale (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kolorado, hrabstwo Fremont, Swissvale)
Williamsburg (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kolorado, hrabstwo Fremont, Williamsburg)
hrabstwo Jefferson (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kolorado, hrabstwo Jefferson)
Golden (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kolorado, hrabstwo Jefferson, Golden)
Lakewood (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kolorado, hrabstwo Jefferson, Lakewood)
hrabstwo Pitkin (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kolorado, hrabstwo Pitkin)
Aspen (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kolorado, hrabstwo Pitkin, Aspen)
hrabstwo Pueblo (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kolorado, hrabstwo Pueblo)
Pueblo (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Kolorado, hrabstwo Pueblo, Pueblo)
Maryland (V Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Maryland)
hrabstwo Harford (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Maryland, hrabstwo Harford)
Bel Air (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Maryland, hrabstwo Harford, Bel Air)
Belcamp (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Maryland, hrabstwo Harford, Belcamp)
hrabstwo Waszyngton (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Maryland, hrabstwo Waszyngton)
Hagerstown (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Maryland, hrabstwo Waszyngton, Hagerstown)
Massachusetts (V Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Massachusetts)
hrabstwo Norfolk (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Massachusetts, hrabstwo Norfolk)
Dedham (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Massachusetts, hrabstwo Norfolk, Dedham)
Needham (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Massachusetts, hrabstwo Norfolk, Needham)
Weymouth (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Massachusetts, hrabstwo Norfolk, Weymouth)
hrabstwo Plymouth (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Massachusetts, hrabstwo Plymouth)
Plymouth (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Massachusetts, hrabstwo Plymouth, Plymouth)
Scituate (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Massachusetts, hrabstwo Plymouth, Scituate)
hrabstwo Suffolk (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Massachusetts, hrabstwo Suffolk)
Boston (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Massachusetts, hrabstwo Suffolk, Boston)
hrabstwo Worcester (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Massachusetts, hrabstwo Worcester)
Dudley (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Massachusetts, hrabstwo Worcester, Dudley)
Michigan (V Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Michigan)
Flint (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Michigan, Flint)
hrabstwo Ingham (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Michigan, hrabstwo Ingham)
Lansing (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Michigan, hrabstwo Ingham, Lansing)
Mason (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Michigan, hrabstwo Ingham, Mason)
hrabstwo Jackson (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Michigan, hrabstwo Jackson)
Jackson (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Michigan, hrabstwo Jackson, Jackson)
hrabstwo Macomb (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Michigan, hrabstwo Macomb)
Clinton (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Michigan, hrabstwo Macomb, Clinton)
Mount Clemens (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Michigan, hrabstwo Macomb, Mount Clemens)
Warren (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Michigan, hrabstwo Macomb, Warren)
hrabstwo Marquette (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Michigan, hrabstwo Marquette)
Marquette (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Michigan, hrabstwo Marquette, Marquette)
hrabstwo Montcalm (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Michigan, hrabstwo Montcalm)
Cato Township (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Michigan, hrabstwo Montcalm, Cato Township)
Lakeview (VIII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Michigan, hrabstwo Montcalm, Cato Township, Lakeview)
hrabstwo Oakland (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Michigan, hrabstwo Oakland)
Pontiac (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Michigan, hrabstwo Oakland, Pontiac)
hrabstwo Wayne (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Michigan, hrabstwo Wayne)
Detroit (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Michigan, hrabstwo Wayne, Detroit)
Hamtramck (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Michigan, hrabstwo Wayne, Hamtramck)
New Boston (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Michigan, hrabstwo Wayne, New Boston)
Wayne (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Michigan, hrabstwo Wayne, Wayne)
Minnesota (V Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Minnesota)
hrabstwo Anoka (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Minnesota, hrabstwo Anoka)
Anoka (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Minnesota, hrabstwo Anoka, Anoka)
Coon Rapids (VIII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Minnesota, hrabstwo Anoka, Anoka, Coon Rapids)
Blaine (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Minnesota, hrabstwo Anoka, Blaine)
Ham Lake (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Minnesota, hrabstwo Anoka, Ham Lake)
Oak Grove (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Minnesota, hrabstwo Anoka, Oak Grove)
Saint Francis (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Minnesota, hrabstwo Anoka, Saint Francis)
hrabstwo Benton (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Minnesota, hrabstwo Benton)
Foley (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Minnesota, hrabstwo Benton, Foley)
hrabstwo Chisago (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Minnesota, hrabstwo Chisago)
Center City (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Minnesota, hrabstwo Chisago, Center City)
Stacy (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Minnesota, hrabstwo Chisago, Stacy)
hrabstwo Crow Wing (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Minnesota, hrabstwo Crow Wing)
Crosby (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Minnesota, hrabstwo Crow Wing, Crosby)
hrabstwo Douglas (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Minnesota, hrabstwo Douglas)
Alexandria (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Minnesota, hrabstwo Douglas, Alexandria)
hrabstwo Goodhue (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Minnesota, hrabstwo Goodhue)
Red Wing (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Minnesota, hrabstwo Goodhue, Red Wing)
hrabstwo Hennepin (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Minnesota, hrabstwo Hennepin)
Champlin (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Minnesota, hrabstwo Hennepin, Champlin)
Crystal (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Minnesota, hrabstwo Hennepin, Crystal)
Minneapolis (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Minnesota, hrabstwo Hennepin, Minneapolis)
Edina (VIII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Minnesota, hrabstwo Hennepin, Minneapolis, Edina)
Robbinsdale (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Minnesota, hrabstwo Hennepin, Robbinsdale)
hrabstwo Morrison (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Minnesota, hrabstwo Morrison)
Little Falls (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Minnesota, hrabstwo Morrison, Little Falls)
hrabstwo Olmsted (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Minnesota, hrabstwo Olmsted)
Rochester (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Minnesota, hrabstwo Olmsted, Rochester)
hrabstwo Otter Tail (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Minnesota, hrabstwo Otter Tail)
Fergus Falls (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Minnesota, hrabstwo Otter Tail, Fergus Falls)
hrabstwo Ramsey (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Minnesota, hrabstwo Ramsey)
Saint Paul (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Minnesota, hrabstwo Ramsey, Saint Paul)
hrabstwo Sherburne (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Minnesota, hrabstwo Sherburne)
Zimmerman (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Minnesota, hrabstwo Sherburne, Zimmerman)
hrabstwo St. Louis (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Minnesota, hrabstwo St. Louis)
Duluth (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Minnesota, hrabstwo St. Louis, Duluth)
hrabstwo Stearns (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Minnesota, hrabstwo Stearns)
St. Cloud (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Minnesota, hrabstwo Stearns, St. Cloud)
Maine (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Minnesota, Maine)
Montana (V Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Montana)
hrabstwo Cascade (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Montana, hrabstwo Cascade)
Black Eagle (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Montana, hrabstwo Cascade, Black Eagle)
Great Falls (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Montana, hrabstwo Cascade, Great Falls)
hrabstwo Lewis i Clark (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Montana, hrabstwo Lewis i Clark)
Helena (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Montana, hrabstwo Lewis i Clark, Helena)
Lincoln (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Montana, hrabstwo Lewis i Clark, Lincoln)
hrabstwo Missoula (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Montana, hrabstwo Missoula)
Missoula (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Montana, hrabstwo Missoula, Missoula)
hrabstwo Silver Bow (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Montana, hrabstwo Silver Bow)
Butte (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Montana, hrabstwo Silver Bow, Butte)
hrabstwo Yellowstone (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Montana, hrabstwo Yellowstone)
Billings (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Montana, hrabstwo Yellowstone, Billings)
Nebraska (V Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Nebraska)
hrabstwo Kimball (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Nebraska, hrabstwo Kimball)
Nevada (V Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Nevada)
hrabstwo Clark (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Nevada, hrabstwo Clark)
Las Vegas (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Nevada, hrabstwo Clark, Las Vegas)
hrabstwo Douglas (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Nevada, hrabstwo Douglas)
Minden (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Nevada, hrabstwo Douglas, Minden)
Zephyr Cove — Round Hill Village (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Nevada, hrabstwo Douglas, Zephyr Cove — Round Hill Village)
Zephyr Cove (VIII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Nevada, hrabstwo Douglas, Zephyr Cove — Round Hill Village, Zephyr Cove)
hrabstwo Elko (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Nevada, hrabstwo Elko)
Elko (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Nevada, hrabstwo Elko, Elko)
hrabstwo Washoe (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Nevada, hrabstwo Washoe)
Reno (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Nevada, hrabstwo Washoe, Reno)
Stateline (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Nevada, Stateline)
New Jersey (V Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, New Jersey)
hrabstwo Atlantic (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, New Jersey, hrabstwo Atlantic)
Egg Harbor Township (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, New Jersey, hrabstwo Atlantic, Egg Harbor Township)
hrabstwo Bergen (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, New Jersey, hrabstwo Bergen)
Allendale (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, New Jersey, hrabstwo Bergen, Allendale)
Carlstadt (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, New Jersey, hrabstwo Bergen, Carlstadt)
Garfield (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, New Jersey, hrabstwo Bergen, Garfield)
Hackensack (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, New Jersey, hrabstwo Bergen, Hackensack)
Lodi (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, New Jersey, hrabstwo Bergen, Lodi)
North Arlington (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, New Jersey, hrabstwo Bergen, North Arlington)
Saddle Brook (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, New Jersey, hrabstwo Bergen, Saddle Brook)
South Hackensack (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, New Jersey, hrabstwo Bergen, South Hackensack)
Wallington (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, New Jersey, hrabstwo Bergen, Wallington)
Westwood (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, New Jersey, hrabstwo Bergen, Westwood)
Wood-Ridge (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, New Jersey, hrabstwo Bergen, Wood-Ridge)
hrabstwo Burlington (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, New Jersey, hrabstwo Burlington)
Beverly (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, New Jersey, hrabstwo Burlington, Beverly)
Burlington (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, New Jersey, hrabstwo Burlington, Burlington)
Mount Holly (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, New Jersey, hrabstwo Burlington, Mount Holly)
hrabstwo Camden (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, New Jersey, hrabstwo Camden)
Berlin (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, New Jersey, hrabstwo Camden, Berlin)
Camden (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, New Jersey, hrabstwo Camden, Camden)
hrabstwo Cape May (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, New Jersey, hrabstwo Cape May)
Cape May (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, New Jersey, hrabstwo Cape May, Cape May)
hrabstwo Essex (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, New Jersey, hrabstwo Essex)
Bloomfield (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, New Jersey, hrabstwo Essex, Bloomfield)
Maplewood (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, New Jersey, hrabstwo Essex, Maplewood)
Newark (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, New Jersey, hrabstwo Essex, Newark)
Nutley (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, New Jersey, hrabstwo Essex, Nutley)
hrabstwo Hudson (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, New Jersey, hrabstwo Hudson)
Jersey City (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, New Jersey, hrabstwo Hudson, Jersey City)
hrabstwo Hunterdon (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, New Jersey, hrabstwo Hunterdon)
Bloomsbury (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, New Jersey, hrabstwo Hunterdon, Bloomsbury)
Flemington (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, New Jersey, hrabstwo Hunterdon, Flemington)
hrabstwo Mercer (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, New Jersey, hrabstwo Mercer)
Trenton (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, New Jersey, hrabstwo Mercer, Trenton)
hrabstwo Middlesex (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, New Jersey, hrabstwo Middlesex)
New Brunswick (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, New Jersey, hrabstwo Middlesex, New Brunswick)
Woodbridge (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, New Jersey, hrabstwo Middlesex, Woodbridge)
Colonia (VIII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, New Jersey, hrabstwo Middlesex, Woodbridge, Colonia)
hrabstwo Monmouth (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, New Jersey, hrabstwo Monmouth)
Brielle (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, New Jersey, hrabstwo Monmouth, Brielle)
Colts Neck (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, New Jersey, hrabstwo Monmouth, Colts Neck)
Freehold Borough (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, New Jersey, hrabstwo Monmouth, Freehold Borough)
Sea Girt (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, New Jersey, hrabstwo Monmouth, Sea Girt)
hrabstwo Morris (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, New Jersey, hrabstwo Morris)
Butler (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, New Jersey, hrabstwo Morris, Butler)
Denville (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, New Jersey, hrabstwo Morris, Denville)
Jefferson (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, New Jersey, hrabstwo Morris, Jefferson)
Morristown (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, New Jersey, hrabstwo Morris, Morristown)
Mount Olive (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, New Jersey, hrabstwo Morris, Mount Olive)
Pequannock (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, New Jersey, hrabstwo Morris, Pequannock)
hrabstwo Ocean (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, New Jersey, hrabstwo Ocean)
Brick Township (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, New Jersey, hrabstwo Ocean, Brick Township)
Toms River (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, New Jersey, hrabstwo Ocean, Toms River)
hrabstwo Passaic (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, New Jersey, hrabstwo Passaic)
Clifton (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, New Jersey, hrabstwo Passaic, Clifton)
Passaic (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, New Jersey, hrabstwo Passaic, Passaic)
Paterson (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, New Jersey, hrabstwo Passaic, Paterson)
hrabstwo Somerset (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, New Jersey, hrabstwo Somerset)
Bridgewater (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, New Jersey, hrabstwo Somerset, Bridgewater)
Franklin (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, New Jersey, hrabstwo Somerset, Franklin)
Franklin (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, New Jersey, hrabstwo Somerset, Franklin)
Middlebush (VIII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, New Jersey, hrabstwo Somerset, Franklin, Middlebush)
Somerset (VIII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, New Jersey, hrabstwo Somerset, Franklin, Somerset)
Somerville (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, New Jersey, hrabstwo Somerset, Somerville)
hrabstwo Sussex (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, New Jersey, hrabstwo Sussex)
Lafayette (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, New Jersey, hrabstwo Sussex, Lafayette)
hrabstwo Union (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, New Jersey, hrabstwo Union)
Elizabeth (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, New Jersey, hrabstwo Union, Elizabeth)
Plainfield (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, New Jersey, hrabstwo Union, Plainfield)
Union (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, New Jersey, hrabstwo Union, Union)
Roselle Park (VIII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, New Jersey, hrabstwo Union, Union, Roselle Park)
Nowy Jork (V Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Nowy Jork)
Ellis Island (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Nowy Jork, Ellis Island)
hrabstwo East Aurora (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Nowy Jork, hrabstwo East Aurora)
hrabstwo Nassau (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Nowy Jork, hrabstwo Nassau)
Massapequa (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Nowy Jork, hrabstwo Nassau, Massapequa)
Westbury (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Nowy Jork, hrabstwo Nassau, Westbury)
hrabstwo Orange (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Nowy Jork, hrabstwo Orange)
Goshen (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Nowy Jork, hrabstwo Orange, Goshen)
West Point (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Nowy Jork, hrabstwo Orange, West Point)
hrabstwo Putnam (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Nowy Jork, hrabstwo Putnam)
Philipstown (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Nowy Jork, hrabstwo Putnam, Philipstown)
Cold Spring (VIII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Nowy Jork, hrabstwo Putnam, Philipstown, Cold Spring)
hrabstwo Wayne (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Nowy Jork, hrabstwo Wayne)
Lyons (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Nowy Jork, hrabstwo Wayne, Lyons)
Macedon (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Nowy Jork, hrabstwo Wayne, Macedon)
Nowy Jork (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Nowy Jork, Nowy Jork)
Bronxville (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Nowy Jork, Nowy Jork, Bronxville)
Brooklyn (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Nowy Jork, Nowy Jork, Brooklyn)
Queens (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Nowy Jork, Nowy Jork, Queens)
Woodhaven (VIII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Nowy Jork, Nowy Jork, Queens, Woodhaven)
Port Washington (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Nowy Jork, Port Washington)
Nowy Meksyk (V Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Nowy Meksyk)
hrabstwo Colfax (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Nowy Meksyk, hrabstwo Colfax)
hrabstwo Colfax (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Nowy Meksyk, hrabstwo Colfax)
Raton (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Nowy Meksyk, hrabstwo Colfax, Raton)
Taos (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Nowy Meksyk, hrabstwo Colfax, Taos)
hrabstwo Santa Fe (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Nowy Meksyk, hrabstwo Santa Fe)
Santa Fe (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Nowy Meksyk, hrabstwo Santa Fe, Santa Fe)
Ohio (V Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Ohio)
hrabstwo Cuyahoga (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Ohio, hrabstwo Cuyahoga)
Cleveland (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Ohio, hrabstwo Cuyahoga, Cleveland)
hrabstwo Mahoning (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Ohio, hrabstwo Mahoning)
Youngstown (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Ohio, hrabstwo Mahoning, Youngstown)
Oregon (V Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Oregon)
hrabstwo Coos (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Oregon, hrabstwo Coos)
North Bend (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Oregon, hrabstwo Coos, North Bend)
hrabstwo Lane (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Oregon, hrabstwo Lane)
Eugene (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Oregon, hrabstwo Lane, Eugene)
hrabstwo Multnomah (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Oregon, hrabstwo Multnomah)
Portland (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Oregon, hrabstwo Multnomah, Portland)
hrabstwo Waszyngton (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Oregon, hrabstwo Waszyngton)
Hillsboro (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Oregon, hrabstwo Waszyngton, Hillsboro)
Pensylwania (V Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Pensylwania)
hrabstwo Allegheny (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Pensylwania, hrabstwo Allegheny)
Pittsburgh (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Pensylwania, hrabstwo Allegheny, Pittsburgh)
hrabstwo Cambria (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Pensylwania, hrabstwo Cambria)
Ebensburg (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Pensylwania, hrabstwo Cambria, Ebensburg)
Johnstown (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Pensylwania, hrabstwo Cambria, Johnstown)
hrabstwo Dauphin (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Pensylwania, hrabstwo Dauphin)
Harrisburg (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Pensylwania, hrabstwo Dauphin, Harrisburg)
hrabstwo Lackwanna (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Pensylwania, hrabstwo Lackwanna)
Scranton (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Pensylwania, hrabstwo Lackwanna, Scranton)
hrabstwo Lehigh (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Pensylwania, hrabstwo Lehigh)
Allentown (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Pensylwania, hrabstwo Lehigh, Allentown)
Coopersburg (VIII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Pensylwania, hrabstwo Lehigh, Allentown, Coopersburg)
hrabstwo Luzerne (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Pensylwania, hrabstwo Luzerne)
Plains (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Pensylwania, hrabstwo Luzerne, Plains)
Wilkes-Barre (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Pensylwania, hrabstwo Luzerne, Wilkes-Barre)
hrabstwo Northampton (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Pensylwania, hrabstwo Northampton)
Bethlehem (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Pensylwania, hrabstwo Northampton, Bethlehem)
Easton (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Pensylwania, hrabstwo Northampton, Easton)
hrabstwo Schuylkill (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Pensylwania, hrabstwo Schuylkill)
Andreas (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Pensylwania, hrabstwo Schuylkill, Andreas)
Pottsville (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Pensylwania, hrabstwo Schuylkill, Pottsville)
hrabstwo Warren (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Pensylwania, hrabstwo Warren)
Warren (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Pensylwania, hrabstwo Warren, Warren)
hrabstwo York (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Pensylwania, hrabstwo York)
York (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Pensylwania, hrabstwo York, York)
South Dakota (V Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, South Dakota)
hrabstwo Brown (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, South Dakota, hrabstwo Brown)
Aberdeen (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, South Dakota, hrabstwo Brown, Aberdeen)
hrabstwo Codington (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, South Dakota, hrabstwo Codington)
Watertown (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, South Dakota, hrabstwo Codington, Watertown)
hrabstwo Mellette (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, South Dakota, hrabstwo Mellette)
White River (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, South Dakota, hrabstwo Mellette, White River)
Wood (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, South Dakota, hrabstwo Mellette, Wood)
Teksas (V Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Teksas)
hrabstwo Bexar (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Teksas, hrabstwo Bexar)
Helotes (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Teksas, hrabstwo Bexar, Helotes)
San Antonio (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Teksas, hrabstwo Bexar, San Antonio)
hrabstwo Collin (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Teksas, hrabstwo Collin)
McKinney (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Teksas, hrabstwo Collin, McKinney)
hrabstwo Comal (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Teksas, hrabstwo Comal)
hrabstwo Dallas (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Teksas, hrabstwo Dallas)
Dallas (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Teksas, hrabstwo Dallas, Dallas)
Plano (VIII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Teksas, hrabstwo Dallas, Dallas, Plano)
hrabstwo Denton (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Teksas, hrabstwo Denton)
Denton (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Teksas, hrabstwo Denton, Denton)
hrabstwo El Paso (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Teksas, hrabstwo El Paso)
El Paso (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Teksas, hrabstwo El Paso, El Paso)
hrabstwo Harris (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Teksas, hrabstwo Harris)
Houston (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Teksas, hrabstwo Harris, Houston)
hrabstwo Jim Wells (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Teksas, hrabstwo Jim Wells)
Alice (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Teksas, hrabstwo Jim Wells, Alice)
hrabstwo Kendall (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Teksas, hrabstwo Kendall)
Boerne (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Teksas, hrabstwo Kendall, Boerne)
hrabstwo Kerr (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Teksas, hrabstwo Kerr)
Kerrville (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Teksas, hrabstwo Kerr, Kerrville)
hrabstwo Kleberg (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Teksas, hrabstwo Kleberg)
Kingsville (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Teksas, hrabstwo Kleberg, Kingsville)
hrabstwo Lubbock (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Teksas, hrabstwo Lubbock)
Lubbock (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Teksas, hrabstwo Lubbock, Lubbock)
hrabstwo Medina (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Teksas, hrabstwo Medina)
Castroville (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Teksas, hrabstwo Medina, Castroville)
Devine (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Teksas, hrabstwo Medina, Devine)
Hondo (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Teksas, hrabstwo Medina, Hondo)
hrabstwo Nueces (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Teksas, hrabstwo Nueces)
Corpus Christi (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Teksas, hrabstwo Nueces, Corpus Christi)
hrabstwo Tarrant (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Teksas, hrabstwo Tarrant)
Fort Worth (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Teksas, hrabstwo Tarrant, Fort Worth)
Grapevine (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Teksas, hrabstwo Tarrant, Grapevine)
hrabstwo Travis (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Teksas, hrabstwo Travis)
Austin (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Teksas, hrabstwo Travis, Austin)
hrabstwo Williamson (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Teksas, hrabstwo Williamson)
Georgetown (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Teksas, hrabstwo Williamson, Georgetown)
Tennessee (V Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Tennessee)
hrabstwo Davidson (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Tennessee, hrabstwo Davidson)
Nashville (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Tennessee, hrabstwo Davidson, Nashville)
hrabstwo Sullivan (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Tennessee, hrabstwo Sullivan)
Blountville (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Tennessee, hrabstwo Sullivan, Blountville)
Kingsport (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Tennessee, hrabstwo Sullivan, Kingsport)
Utah (V Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Utah)
Salt Lake City (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Utah, Salt Lake City)
Waszyngton (V Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Waszyngton)
Waszyngton (V Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Waszyngton)
hrabstwo Clark (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Waszyngton, hrabstwo Clark)
Vancouver (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Waszyngton, hrabstwo Clark, Vancouver)
hrabstwo King (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Waszyngton, hrabstwo King)
Bellevue (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Waszyngton, hrabstwo King, Bellevue)
Issaquah (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Waszyngton, hrabstwo King, Issaquah)
Kirkland (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Waszyngton, hrabstwo King, Kirkland)
Lake Forest Park (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Waszyngton, hrabstwo King, Lake Forest Park)
Seattle (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Waszyngton, hrabstwo King, Seattle)
hrabstwo Pierce (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Waszyngton, hrabstwo Pierce)
Puyallup (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Waszyngton, hrabstwo Pierce, Puyallup)
Tacoma (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Waszyngton, hrabstwo Pierce, Tacoma)
hrabstwo Snohomish (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Waszyngton, hrabstwo Snohomish)
Edmonds (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Waszyngton, hrabstwo Snohomish, Edmonds)
Everett (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Waszyngton, hrabstwo Snohomish, Everett)
hrabstwo Spokane (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Waszyngton, hrabstwo Spokane)
Cheney (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Waszyngton, hrabstwo Spokane, Cheney)
Wirginia (V Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wirginia)
Wirginia Zachodnia (V Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wirginia Zachodnia)
hrabstwo Kanawha (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wirginia Zachodnia, hrabstwo Kanawha)
Charleston (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wirginia Zachodnia, hrabstwo Kanawha, Charleston)
Colonial Heights (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wirginia, Colonial Heights)
Hampton (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wirginia, Hampton)
hrabstwo Arlington (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wirginia, hrabstwo Arlington)
Richmond (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wirginia, Richmond)
Wisconsin (V Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wisconsin)
hrabstwo Barron (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wisconsin, hrabstwo Barron)
Barron (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wisconsin, hrabstwo Barron, Barron)
Rice Lake (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wisconsin, hrabstwo Barron, Rice Lake)
hrabstwo Brown (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wisconsin, hrabstwo Brown)
De Pere (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wisconsin, hrabstwo Brown, De Pere)
Green Bay (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wisconsin, hrabstwo Brown, Green Bay)
hrabstwo Clark (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wisconsin, hrabstwo Clark)
Greenwood (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wisconsin, hrabstwo Clark, Greenwood)
Neillsville (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wisconsin, hrabstwo Clark, Neillsville)
hrabstwo Dane (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wisconsin, hrabstwo Dane)
Madison (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wisconsin, hrabstwo Dane, Madison)
Sun Prairie (VIII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wisconsin, hrabstwo Dane, Madison, Sun Prairie)
hrabstwo Douglas (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wisconsin, hrabstwo Douglas)
Superior (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wisconsin, hrabstwo Douglas, Superior)
hrabstwo Eau Claire (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wisconsin, hrabstwo Eau Claire)
Eau Claire (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wisconsin, hrabstwo Eau Claire, Eau Claire)
hrabstwo Iowa (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wisconsin, hrabstwo Iowa)
Dodgeville (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wisconsin, hrabstwo Iowa, Dodgeville)
Highland (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wisconsin, hrabstwo Iowa, Highland)
hrabstwo Jefferson (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wisconsin, hrabstwo Jefferson)
Fort Atkinson (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wisconsin, hrabstwo Jefferson, Fort Atkinson)
Jefferson (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wisconsin, hrabstwo Jefferson, Jefferson)
Lake Mills (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wisconsin, hrabstwo Jefferson, Lake Mills)
hrabstwo La Crose (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wisconsin, hrabstwo La Crose)
La Crosse (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wisconsin, hrabstwo La Crose, La Crosse)
hrabstwo Lincoln (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wisconsin, hrabstwo Lincoln)
Merrill (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wisconsin, hrabstwo Lincoln, Merrill)
hrabstwo Marathon (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wisconsin, hrabstwo Marathon)
Kronenwetter (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wisconsin, hrabstwo Marathon, Kronenwetter)
Mosinee (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wisconsin, hrabstwo Marathon, Mosinee)
Rothschild (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wisconsin, hrabstwo Marathon, Rothschild)
Schofield (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wisconsin, hrabstwo Marathon, Schofield)
Wausau (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wisconsin, hrabstwo Marathon, Wausau)
hrabstwo Milwaukee (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wisconsin, hrabstwo Milwaukee)
Milwaukee (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wisconsin, hrabstwo Milwaukee, Milwaukee)
hrabstwo Oneida (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wisconsin, hrabstwo Oneida)
Rhinelander (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wisconsin, hrabstwo Oneida, Rhinelander)
Woodruff (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wisconsin, hrabstwo Oneida, Woodruff)
hrabstwo Pierce (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wisconsin, hrabstwo Pierce)
Ellsworth (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wisconsin, hrabstwo Pierce, Ellsworth)
Waverly (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wisconsin, hrabstwo Pierce, Waverly)
hrabstwo Price (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wisconsin, hrabstwo Price)
Catawba (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wisconsin, hrabstwo Price, Catawba)
Georgetown (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wisconsin, hrabstwo Price, Georgetown)
Kennan (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wisconsin, hrabstwo Price, Kennan)
Park Falls (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wisconsin, hrabstwo Price, Park Falls)
Phillips (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wisconsin, hrabstwo Price, Phillips)
hrabstwo Racine (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wisconsin, hrabstwo Racine)
Burlington (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wisconsin, hrabstwo Racine, Burlington)
Racine (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wisconsin, hrabstwo Racine, Racine)
Northside of Racine (VIII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wisconsin, hrabstwo Racine, Racine, Northside of Racine)
hrabstwo Rusk (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wisconsin, hrabstwo Rusk)
Hawkins (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wisconsin, hrabstwo Rusk, Hawkins)
Ladysmith (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wisconsin, hrabstwo Rusk, Ladysmith)
South Fork (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wisconsin, hrabstwo Rusk, South Fork)
hrabstwo Sawyer (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wisconsin, hrabstwo Sawyer)
Hayward (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wisconsin, hrabstwo Sawyer, Hayward)
hrabstwo St. Croix (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wisconsin, hrabstwo St. Croix)
Hudson (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wisconsin, hrabstwo St. Croix, Hudson)
hrabstwo Trempealeau (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wisconsin, hrabstwo Trempealeau)
Trempealeau (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wisconsin, hrabstwo Trempealeau, Trempealeau)
Whitehall (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wisconsin, hrabstwo Trempealeau, Whitehall)
hrabstwo Villas (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wisconsin, hrabstwo Villas)
Eagle River (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wisconsin, hrabstwo Villas, Eagle River)
Lac du Flambeau (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wisconsin, hrabstwo Villas, Lac du Flambeau)
hrabstwo Walworth (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wisconsin, hrabstwo Walworth)
Elkhorn (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wisconsin, hrabstwo Walworth, Elkhorn)
Lake Geneva (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wisconsin, hrabstwo Walworth, Lake Geneva)
hrabstwo Washburn (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wisconsin, hrabstwo Washburn)
Birchwood (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wisconsin, hrabstwo Washburn, Birchwood)
Shell Lake (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wisconsin, hrabstwo Washburn, Shell Lake)
hrabstwo Waukesha (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wisconsin, hrabstwo Waukesha)
New Berlin (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wisconsin, hrabstwo Waukesha, New Berlin)
hrabstwo Wood (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wisconsin, hrabstwo Wood)
Marshfield (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wisconsin, hrabstwo Wood, Marshfield)
Wisconsin Rapids (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wisconsin, hrabstwo Wood, Wisconsin Rapids)
Wyoming (V Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wyoming)
hrabstwo Fremont (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wyoming, hrabstwo Fremont)
Hudson (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wyoming, hrabstwo Fremont, Hudson)
Lander (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wyoming, hrabstwo Fremont, Lander)
Pavillion (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wyoming, hrabstwo Fremont, Pavillion)
Riverton (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wyoming, hrabstwo Fremont, Riverton)
hrabstwo Laramie (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wyoming, hrabstwo Laramie)
Cheyenne (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wyoming, hrabstwo Laramie, Cheyenne)
hrabstwo Lincoln (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wyoming, hrabstwo Lincoln)
Etna (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wyoming, hrabstwo Lincoln, Etna)
Star Valley Ranch (VIII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wyoming, hrabstwo Lincoln, Etna, Star Valley Ranch)
Kemmerer (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wyoming, hrabstwo Lincoln, Kemmerer)
hrabstwo Sweetwater (VI Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wyoming, hrabstwo Sweetwater)
Green River (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wyoming, hrabstwo Sweetwater, Green River)
Rock Springs (VII Ameryka, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki, Wyoming, hrabstwo Sweetwater, Rock Springs)
Ameryka Środkowa (III Ameryka, Ameryka Środkowa)
Gwatemala (IV Ameryka, Ameryka Środkowa, Gwatemala)
Gwatemala (V Ameryka, Ameryka Środkowa, Gwatemala, Gwatemala)
Haiti (IV Ameryka, Ameryka Środkowa, Haiti)
Dame-Marie (V Ameryka, Ameryka Środkowa, Haiti, Dame-Marie)
Port-au-Prince (V Ameryka, Ameryka Środkowa, Haiti, Port-au-Prince)
Kuba (IV Ameryka, Ameryka Środkowa, Kuba)
Hawana (V Ameryka, Ameryka Środkowa, Kuba, Hawana)
Panama (IV Ameryka, Ameryka Środkowa, Panama)
Panama (V Ameryka, Ameryka Środkowa, Panama, Panama)
Australia (II Australia)
Australia (III Australia, Australia)
Melbourne (IV Australia, Australia, Melbourne)
Austro‑Węgry (I Austro‑Węgry)
Galicja (II Austro‑Węgry, Galicja)
Azja (II Azja)
Chińska Republika Ludowa (III Azja, Chińska Republika Ludowa)
Junnan (IV Azja, Chińska Republika Ludowa, Junnan)
Kunming (V Azja, Chińska Republika Ludowa, Junnan, Kunming)
Izrael (III Azja, Izrael)
Jerozolima (IV Azja, Izrael, Jerozolima)
Japonia (III Azja, Japonia)
Jokohama (IV Azja, Japonia, Jokohama)
Tokio (IV Azja, Japonia, Tokio)
Korea (III Azja, Korea)
Rosja (III Azja, Rosja)
Krasnodar (IV Azja, Rosja, Krasnodar)
Królestwo Polskie kongresowe (IV Azja, Rosja, Królestwo Polskie kongresowe)
obwód archangielski (IV Azja, Rosja, obwód archangielski)
Archangielsk (V Azja, Rosja, obwód archangielski, Archangielsk)
rejon pinieski (V Azja, Rosja, obwód archangielski, rejon pinieski)
Karpogory (VI Azja, Rosja, obwód archangielski, rejon pinieski, Karpogory)
posiołek Siedierga (VI Azja, Rosja, obwód archangielski, rejon pinieski, posiołek Siedierga)
Obwód niżnonowogrodzki (IV Azja, Rosja, Obwód niżnonowogrodzki)
Niżny Nowogród (V Azja, Rosja, Obwód niżnonowogrodzki, Niżny Nowogród)
Tajwan (Republika Chińska) (III Azja, Tajwan (Republika Chińska))
Tajpej (IV Azja, Tajwan (Republika Chińska), Tajpej)
Zjednoczone Emiraty Arabskie (III Azja, Zjednoczone Emiraty Arabskie)
Dubaj (IV Azja, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Dubaj)
Bytów (II Bytów)
Europa (II Europa)
Austria (III Europa, Austria)
Wiedeń (IV Europa, Austria, Wiedeń)
Belgia (III Europa, Belgia)
Antwerp (IV Europa, Belgia, Antwerp)
Bruksela (IV Europa, Belgia, Bruksela)
Białoruś (III Europa, Białoruś)
Dzisna (IV Europa, Białoruś, Dzisna)
Ilia (IV Europa, Białoruś, Ilia)
Mińsk (IV Europa, Białoruś, Mińsk)
Czechy (III Europa, Czechy)
Praga (IV Europa, Czechy, Praga)
Dania (III Europa, Dania)
Esbjerg (IV Europa, Dania, Esbjerg)
Kopenhaga (IV Europa, Dania, Kopenhaga)
Francja (III Europa, Francja)
Akwitania (IV Europa, Francja, Akwitania)
Żyronda (V Europa, Francja, Akwitania, Żyronda)
Bordeaux (VI Europa, Francja, Akwitania, Żyronda, Bordeaux)
Alzacja (IV Europa, Francja, Alzacja)
Dolny Ren (V Europa, Francja, Alzacja, Dolny Ren)
Strasburg (VI Europa, Francja, Alzacja, Dolny Ren, Strasburg)
Burgundia (IV Europa, Francja, Burgundia)
Côte-d'Or (V Europa, Francja, Burgundia, Côte-d'Or)
Dijon (VI Europa, Francja, Burgundia, Côte-d'Or, Dijon)
Saona i Loara (V Europa, Francja, Burgundia, Saona i Loara)
Mâcon (VI Europa, Francja, Burgundia, Saona i Loara, Mâcon)
Dolna Normandia (IV Europa, Francja, Dolna Normandia)
Calvados (V Europa, Francja, Dolna Normandia, Calvados)
Caen (VI Europa, Francja, Dolna Normandia, Calvados, Caen)
Colleville-sur-Mer (VI Europa, Francja, Dolna Normandia, Calvados, Colleville-sur-Mer)
Orne (V Europa, Francja, Dolna Normandia, Orne)
Alençon (VI Europa, Francja, Dolna Normandia, Orne, Alençon)
Domfront (VI Europa, Francja, Dolna Normandia, Orne, Domfront)
Flers (VI Europa, Francja, Dolna Normandia, Orne, Flers)
Saint-Georges-des-Groseillers (VI Europa, Francja, Dolna Normandia, Orne, Saint-Georges-des-Groseillers)
Île-de-France (IV Europa, Francja, Île-de-France)
Paryż (V Europa, Francja, Île-de-France, Paryż)
VIII dzielnica Paryża (VI Europa, Francja, Île-de-France, Paryż, VIII dzielnica Paryża)
X dzielnica Paryża (VI Europa, Francja, Île-de-France, Paryż, X dzielnica Paryża)
XII dzielnica Paryża (VI Europa, Francja, Île-de-France, Paryż, XII dzielnica Paryża)
XV dzielnica Paryża (VI Europa, Francja, Île-de-France, Paryż, XV dzielnica Paryża)
Seine-Saint-Denis (V Europa, Francja, Île-de-France, Seine-Saint-Denis)
Bobigny (VI Europa, Francja, Île-de-France, Seine-Saint-Denis, Bobigny)
Drancy (VI Europa, Francja, Île-de-France, Seine-Saint-Denis, Drancy)
Val-de-Marne (V Europa, Francja, Île-de-France, Val-de-Marne)
Arcueil (VI Europa, Francja, Île-de-France, Val-de-Marne, Arcueil)
Yvelines (V Europa, Francja, Île-de-France, Yvelines)
Magny-les-Hameaux (VI Europa, Francja, Île-de-France, Yvelines, Magny-les-Hameaux)
Lotaryngia (IV Europa, Francja, Lotaryngia)
Moza (V Europa, Francja, Lotaryngia, Moza)
Bar-le-Duc (VI Europa, Francja, Lotaryngia, Moza, Bar-le-Duc)
Romagne-sous-les-Côtes (VI Europa, Francja, Lotaryngia, Moza, Romagne-sous-les-Côtes)
Mozela (V Europa, Francja, Lotaryngia, Mozela)
Metz (VI Europa, Francja, Lotaryngia, Mozela, Metz)
Sarreguemines (VI Europa, Francja, Lotaryngia, Mozela, Sarreguemines)
Poitou-Charentes (IV Europa, Francja, Poitou-Charentes)
Vienne (V Europa, Francja, Poitou-Charentes, Vienne)
Châtellerault (VI Europa, Francja, Poitou-Charentes, Vienne, Châtellerault)
Poitiers (VI Europa, Francja, Poitou-Charentes, Vienne, Poitiers)
Średnie Pireneje (IV Europa, Francja, Średnie Pireneje)
Aveyron (V Europa, Francja, Średnie Pireneje, Aveyron)
Rodez (VI Europa, Francja, Średnie Pireneje, Aveyron, Rodez)
Gers (V Europa, Francja, Średnie Pireneje, Gers)
Auch (VI Europa, Francja, Średnie Pireneje, Gers, Auch)
Fleurance (VI Europa, Francja, Średnie Pireneje, Gers, Fleurance)
Montréal-du-Gers (VI Europa, Francja, Średnie Pireneje, Gers, Montréal-du-Gers)
Górna Garonna (V Europa, Francja, Średnie Pireneje, Górna Garonna)
Rieumes (VI Europa, Francja, Średnie Pireneje, Górna Garonna, Rieumes)
Tournefeuille (VI Europa, Francja, Średnie Pireneje, Górna Garonna, Tournefeuille)
Tuluza (VI Europa, Francja, Średnie Pireneje, Górna Garonna, Tuluza)
Grecja (III Europa, Grecja)
Ateny (IV Europa, Grecja, Ateny)
Rodos (IV Europa, Grecja, Rodos)
Holandia (III Europa, Holandia)
Holandia Południowa (IV Europa, Holandia, Holandia Południowa)
Haga (V Europa, Holandia, Holandia Południowa, Haga)
Rotterdam (V Europa, Holandia, Holandia Południowa, Rotterdam)
Holandia Północna (IV Europa, Holandia, Holandia Północna)
Amsterdam (V Europa, Holandia, Holandia Północna, Amsterdam)
Haarlem (V Europa, Holandia, Holandia Północna, Haarlem)
Irlandia (III Europa, Irlandia)
Cahir (IV Europa, Irlandia, Cahir)
Fermoy (IV Europa, Irlandia, Fermoy)
Księstwo Warszawskie (III Europa, Księstwo Warszawskie)
Litwa (III Europa, Litwa)
Boruny (IV Europa, Litwa, Boruny)
okręg wileński (IV Europa, Litwa, okręg wileński)
gmina rejonowa Soleczniki (V Europa, Litwa, okręg wileński, gmina rejonowa Soleczniki)
Soleczniki (VI Europa, Litwa, okręg wileński, gmina rejonowa Soleczniki, Soleczniki)
Wilno (V Europa, Litwa, okręg wileński, Wilno)
Niemcy (III Europa, Niemcy)
Badenia-Wirtembergia (IV Europa, Niemcy, Badenia-Wirtembergia)
Fryburg (V Europa, Niemcy, Badenia-Wirtembergia, Fryburg)
Fryburg Bryzgowijski (VI Europa, Niemcy, Badenia-Wirtembergia, Fryburg, Fryburg Bryzgowijski)
Ortenau (VI Europa, Niemcy, Badenia-Wirtembergia, Fryburg, Ortenau)
Offenburg (VII Europa, Niemcy, Badenia-Wirtembergia, Fryburg, Ortenau, Offenburg)
Heilbronn (V Europa, Niemcy, Badenia-Wirtembergia, Heilbronn)
Nürtingen (V Europa, Niemcy, Badenia-Wirtembergia, Nürtingen)
Stuttgart (V Europa, Niemcy, Badenia-Wirtembergia, Stuttgart)
Bawaria (IV Europa, Niemcy, Bawaria)
Górna Bawaria (V Europa, Niemcy, Bawaria, Górna Bawaria)
powiat Dachau (VI Europa, Niemcy, Bawaria, Górna Bawaria, powiat Dachau)
Dachau (VII Europa, Niemcy, Bawaria, Górna Bawaria, powiat Dachau, Dachau)
Monachium (V Europa, Niemcy, Bawaria, Monachium)
Szwabia (V Europa, Niemcy, Bawaria, Szwabia)
Augsburg (VI Europa, Niemcy, Bawaria, Szwabia, Augsburg)
Kaufbeuren (VI Europa, Niemcy, Bawaria, Szwabia, Kaufbeuren)
Berlin (IV Europa, Niemcy, Berlin)
Brandenburgia (IV Europa, Niemcy, Brandenburgia)
Frankfurt nad Odrą (V Europa, Niemcy, Brandenburgia, Frankfurt nad Odrą)
Märkisch-Oderland (V Europa, Niemcy, Brandenburgia, Märkisch-Oderland)
Seelow (VI Europa, Niemcy, Brandenburgia, Märkisch-Oderland, Seelow)
Poczdam (V Europa, Niemcy, Brandenburgia, Poczdam)
Poczdam-Środkowa Marchia (V Europa, Niemcy, Brandenburgia, Poczdam-Środkowa Marchia)
Kloster Lehnin (VI Europa, Niemcy, Brandenburgia, Poczdam-Środkowa Marchia, Kloster Lehnin)
Göhlsdorf (VII Europa, Niemcy, Brandenburgia, Poczdam-Środkowa Marchia, Kloster Lehnin, Göhlsdorf)
powiat Oberhavel (V Europa, Niemcy, Brandenburgia, powiat Oberhavel)
Oranienburg (VI Europa, Niemcy, Brandenburgia, powiat Oberhavel, Oranienburg)
Sachsenhausen (VII Europa, Niemcy, Brandenburgia, powiat Oberhavel, Oranienburg, Sachsenhausen)
Brema (IV Europa, Niemcy, Brema)
Brema (V Europa, Niemcy, Brema, Brema)
Hamburg (IV Europa, Niemcy, Hamburg)
Hesja (IV Europa, Niemcy, Hesja)
Darmstadt (V Europa, Niemcy, Hesja, Darmstadt)
Darmstadt (VI Europa, Niemcy, Hesja, Darmstadt, Darmstadt)
Frankfurt nad Menem (VI Europa, Niemcy, Hesja, Darmstadt, Frankfurt nad Menem)
Meklemburgia-Pomorze Przednie (IV Europa, Niemcy, Meklemburgia-Pomorze Przednie)
Meklemburgia-Strelitz (V Europa, Niemcy, Meklemburgia-Pomorze Przednie, Meklemburgia-Strelitz)
Wesenberg (VI Europa, Niemcy, Meklemburgia-Pomorze Przednie, Meklemburgia-Strelitz, Wesenberg)
Ahrensberg (VII Europa, Niemcy, Meklemburgia-Pomorze Przednie, Meklemburgia-Strelitz, Wesenberg, Ahrensberg)
Neustrelitz (V Europa, Niemcy, Meklemburgia-Pomorze Przednie, Neustrelitz)
Nadrenia Północna-Westfalia (IV Europa, Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia)
Bochum (V Europa, Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Bochum)
Düsseldorf (V Europa, Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Düsseldorf)
Nadrenia-Palatynat (IV Europa, Niemcy, Nadrenia-Palatynat)
Bad Dürkheim (V Europa, Niemcy, Nadrenia-Palatynat, Bad Dürkheim)
Hassloch (VI Europa, Niemcy, Nadrenia-Palatynat, Bad Dürkheim, Hassloch)
Moguncja (V Europa, Niemcy, Nadrenia-Palatynat, Moguncja)
powiat Neuwied (V Europa, Niemcy, Nadrenia-Palatynat, powiat Neuwied)
Linz nad Renem (VI Europa, Niemcy, Nadrenia-Palatynat, powiat Neuwied, Linz nad Renem)
Neuwied (VI Europa, Niemcy, Nadrenia-Palatynat, powiat Neuwied, Neuwied)
Prusy (IV Europa, Niemcy, Prusy)
Saksonia-Anhalt (IV Europa, Niemcy, Saksonia-Anhalt)
Magdeburg (V Europa, Niemcy, Saksonia-Anhalt, Magdeburg)
Turyngia (IV Europa, Niemcy, Turyngia)
Erfurt (V Europa, Niemcy, Turyngia, Erfurt)
Weimar (V Europa, Niemcy, Turyngia, Weimar)
Podole (III Europa, Podole)
Polska (III Europa, Polska)
Budzyń (V Europa, Polska, gdzieś w Polsce (nie znaleziono na mapie), Budzyń)
Gostkowo (V Europa, Polska, gdzieś w Polsce (nie znaleziono na mapie), Gostkowo)
Knurów (V Europa, Polska, gdzieś w Polsce (nie znaleziono na mapie), Knurów)
Kowary (V Europa, Polska, gdzieś w Polsce (nie znaleziono na mapie), Kowary)
Lubicz (V Europa, Polska, gdzieś w Polsce (nie znaleziono na mapie), Lubicz)
Mierzynek (V Europa, Polska, gdzieś w Polsce (nie znaleziono na mapie), Mierzynek)
Poręby (V Europa, Polska, gdzieś w Polsce (nie znaleziono na mapie), Poręby)
Szarki (V Europa, Polska, gdzieś w Polsce (nie znaleziono na mapie), Szarki)
Tatarów (V Europa, Polska, gdzieś w Polsce (nie znaleziono na mapie), Tatarów)
Trzcianka (V Europa, Polska, gdzieś w Polsce (nie znaleziono na mapie), Trzcianka)
Urajowice (V Europa, Polska, gdzieś w Polsce (nie znaleziono na mapie), Urajowice)
Zakliczyn (V Europa, Polska, gdzieś w Polsce (nie znaleziono na mapie), Zakliczyn)
Zamarte (V Europa, Polska, gdzieś w Polsce (nie znaleziono na mapie), Zamarte)
województwo dolnośląskie (IV Europa, Polska, województwo dolnośląskie)
Jelenia Góra (V Europa, Polska, województwo dolnośląskie, Jelenia Góra)
powiat kłodzki (V Europa, Polska, województwo dolnośląskie, powiat kłodzki)
gmina Lądek-Zdrój (VI Europa, Polska, województwo dolnośląskie, powiat kłodzki, gmina Lądek-Zdrój)
Lądek-Zdrój (VII Europa, Polska, województwo dolnośląskie, powiat kłodzki, gmina Lądek-Zdrój, Lądek-Zdrój)
Kłodzko (VI Europa, Polska, województwo dolnośląskie, powiat kłodzki, Kłodzko)
powiat lubański (V Europa, Polska, województwo dolnośląskie, powiat lubański)
gmina Leśna (VI Europa, Polska, województwo dolnośląskie, powiat lubański, gmina Leśna)
Lesna (VII Europa, Polska, województwo dolnośląskie, powiat lubański, gmina Leśna, Lesna)
Pobiedna (VII Europa, Polska, województwo dolnośląskie, powiat lubański, gmina Leśna, Pobiedna)
Lubań (VI Europa, Polska, województwo dolnośląskie, powiat lubański, Lubań)
powiat lubiński (V Europa, Polska, województwo dolnośląskie, powiat lubiński)
Lubin (VI Europa, Polska, województwo dolnośląskie, powiat lubiński, Lubin)
powiat lwówecki (V Europa, Polska, województwo dolnośląskie, powiat lwówecki)
gmina Lwówek Śląski (VI Europa, Polska, województwo dolnośląskie, powiat lwówecki, gmina Lwówek Śląski)
Lwówek Śląski (VII Europa, Polska, województwo dolnośląskie, powiat lwówecki, gmina Lwówek Śląski, Lwówek Śląski)
powiat oławski (V Europa, Polska, województwo dolnośląskie, powiat oławski)
gmina Oława (VI Europa, Polska, województwo dolnośląskie, powiat oławski, gmina Oława)
Bystrzyca (VII Europa, Polska, województwo dolnośląskie, powiat oławski, gmina Oława, Bystrzyca)
Gać (VII Europa, Polska, województwo dolnośląskie, powiat oławski, gmina Oława, Gać)
Oława (VI Europa, Polska, województwo dolnośląskie, powiat oławski, Oława)
powiat trzebnicki (V Europa, Polska, województwo dolnośląskie, powiat trzebnicki)
gmina Oborniki Śląskie (VI Europa, Polska, województwo dolnośląskie, powiat trzebnicki, gmina Oborniki Śląskie)
Oborniki Śląskie (VII Europa, Polska, województwo dolnośląskie, powiat trzebnicki, gmina Oborniki Śląskie, Oborniki Śląskie)
gmina Trzebnica (VI Europa, Polska, województwo dolnośląskie, powiat trzebnicki, gmina Trzebnica)
Sulisławice (VII Europa, Polska, województwo dolnośląskie, powiat trzebnicki, gmina Trzebnica, Sulisławice)
Trzebnica (VII Europa, Polska, województwo dolnośląskie, powiat trzebnicki, gmina Trzebnica, Trzebnica)
gmina Zawonia (VI Europa, Polska, województwo dolnośląskie, powiat trzebnicki, gmina Zawonia)
Zawonia (VII Europa, Polska, województwo dolnośląskie, powiat trzebnicki, gmina Zawonia, Zawonia)
powiat wałbrzyski (V Europa, Polska, województwo dolnośląskie, powiat wałbrzyski)
Wałbrzych (VI Europa, Polska, województwo dolnośląskie, powiat wałbrzyski, Wałbrzych)
powiat zgorzelecki (V Europa, Polska, województwo dolnośląskie, powiat zgorzelecki)
gmina Bogatynia (VI Europa, Polska, województwo dolnośląskie, powiat zgorzelecki, gmina Bogatynia)
Bogatynia (VII Europa, Polska, województwo dolnośląskie, powiat zgorzelecki, gmina Bogatynia, Bogatynia)
gmina Pieńsk (VI Europa, Polska, województwo dolnośląskie, powiat zgorzelecki, gmina Pieńsk)
Pieńsk (VII Europa, Polska, województwo dolnośląskie, powiat zgorzelecki, gmina Pieńsk, Pieńsk)
Żarki Średnie (VII Europa, Polska, województwo dolnośląskie, powiat zgorzelecki, gmina Pieńsk, Żarki Średnie)
Zgorzelec (VI Europa, Polska, województwo dolnośląskie, powiat zgorzelecki, Zgorzelec)
powiat złotoryjski (V Europa, Polska, województwo dolnośląskie, powiat złotoryjski)
gmina Zagrodno (VI Europa, Polska, województwo dolnośląskie, powiat złotoryjski, gmina Zagrodno)
Radziechów (VII Europa, Polska, województwo dolnośląskie, powiat złotoryjski, gmina Zagrodno, Radziechów)
Zagrodno (VII Europa, Polska, województwo dolnośląskie, powiat złotoryjski, gmina Zagrodno, Zagrodno)
Złotoryja (VI Europa, Polska, województwo dolnośląskie, powiat złotoryjski, Złotoryja)
Wrocław (V Europa, Polska, województwo dolnośląskie, Wrocław)
województwo kujawsko-pomorskie (IV Europa, Polska, województwo kujawsko-pomorskie)
Bydgoszcz (V Europa, Polska, województwo kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz)
Bielawy (VI Europa, Polska, województwo kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz, Bielawy)
Grudziądz (V Europa, Polska, województwo kujawsko-pomorskie, Grudziądz)
powiat bydgoski (V Europa, Polska, województwo kujawsko-pomorskie, powiat bydgoski)
gmina Dąbrowa Chełmińska (VI Europa, Polska, województwo kujawsko-pomorskie, powiat bydgoski, gmina Dąbrowa Chełmińska)
Czarże (VII Europa, Polska, województwo kujawsko-pomorskie, powiat bydgoski, gmina Dąbrowa Chełmińska, Czarże)
Nowa Wieś Szlachecka (VIII Europa, Polska, województwo kujawsko-pomorskie, powiat bydgoski, gmina Dąbrowa Chełmińska, Czarże, Nowa Wieś Szlachecka)
Dąbrowa Chełmińska (VII Europa, Polska, województwo kujawsko-pomorskie, powiat bydgoski, gmina Dąbrowa Chełmińska, Dąbrowa Chełmińska)
gmina Osielsko (VI Europa, Polska, województwo kujawsko-pomorskie, powiat bydgoski, gmina Osielsko)
Osielsko (VII Europa, Polska, województwo kujawsko-pomorskie, powiat bydgoski, gmina Osielsko, Osielsko)
Żołędowo (VII Europa, Polska, województwo kujawsko-pomorskie, powiat bydgoski, gmina Osielsko, Żołędowo)
Jastrzębie-Żołędowo (VIII Europa, Polska, województwo kujawsko-pomorskie, powiat bydgoski, gmina Osielsko, Żołędowo, Jastrzębie-Żołędowo)
powiat chełmiński (V Europa, Polska, województwo kujawsko-pomorskie, powiat chełmiński)
Chełmno (VI Europa, Polska, województwo kujawsko-pomorskie, powiat chełmiński, Chełmno)
powiat inowrocławski (V Europa, Polska, województwo kujawsko-pomorskie, powiat inowrocławski)
gmina Gniewkowo (VI Europa, Polska, województwo kujawsko-pomorskie, powiat inowrocławski, gmina Gniewkowo)
Gniewkowo (VII Europa, Polska, województwo kujawsko-pomorskie, powiat inowrocławski, gmina Gniewkowo, Gniewkowo)
Kamlarka (VIII Europa, Polska, województwo kujawsko-pomorskie, powiat inowrocławski, gmina Gniewkowo, Gniewkowo, Kamlarka)
Inowrocław (VI Europa, Polska, województwo kujawsko-pomorskie, powiat inowrocławski, Inowrocław)
powiat lipnowski (V Europa, Polska, województwo kujawsko-pomorskie, powiat lipnowski)
gmina Skępe (VI Europa, Polska, województwo kujawsko-pomorskie, powiat lipnowski, gmina Skępe)
Skępe (VII Europa, Polska, województwo kujawsko-pomorskie, powiat lipnowski, gmina Skępe, Skępe)
Lipno (VI Europa, Polska, województwo kujawsko-pomorskie, powiat lipnowski, Lipno)
powiat rypiński (V Europa, Polska, województwo kujawsko-pomorskie, powiat rypiński)
Rypin (VI Europa, Polska, województwo kujawsko-pomorskie, powiat rypiński, Rypin)
powiat włocławski (V Europa, Polska, województwo kujawsko-pomorskie, powiat włocławski)
gmina Włocławek (VI Europa, Polska, województwo kujawsko-pomorskie, powiat włocławski, gmina Włocławek)
Warząchewka Polska (VII Europa, Polska, województwo kujawsko-pomorskie, powiat włocławski, gmina Włocławek, Warząchewka Polska)
Włocławek (VI Europa, Polska, województwo kujawsko-pomorskie, powiat włocławski, Włocławek)
Rózinowo (VII Europa, Polska, województwo kujawsko-pomorskie, powiat włocławski, Włocławek, Rózinowo)
Toruń (V Europa, Polska, województwo kujawsko-pomorskie, Toruń)
województwo lubelskie (IV Europa, Polska, województwo lubelskie)
Chełm (V Europa, Polska, województwo lubelskie, Chełm)
Lublin (V Europa, Polska, województwo lubelskie, Lublin)
powiat rycki (V Europa, Polska, województwo lubelskie, powiat rycki)
Dęblin (VI Europa, Polska, województwo lubelskie, powiat rycki, Dęblin)
gmina Ryki (VI Europa, Polska, województwo lubelskie, powiat rycki, gmina Ryki)
Ryki (VII Europa, Polska, województwo lubelskie, powiat rycki, gmina Ryki, Ryki)
powiat zamojski (V Europa, Polska, województwo lubelskie, powiat zamojski)
gmina Miączyn (VI Europa, Polska, województwo lubelskie, powiat zamojski, gmina Miączyn)
Miączyn (VII Europa, Polska, województwo lubelskie, powiat zamojski, gmina Miączyn, Miączyn)
Poddąbrowa (VII Europa, Polska, województwo lubelskie, powiat zamojski, gmina Miączyn, Poddąbrowa)
Michałówka (VIII Europa, Polska, województwo lubelskie, powiat zamojski, gmina Miączyn, Poddąbrowa, Michałówka)
Zamość (V Europa, Polska, województwo lubelskie, Zamość)
województwo lubuskie (IV Europa, Polska, województwo lubuskie)
Gorzów Wielkopolski (V Europa, Polska, województwo lubuskie, Gorzów Wielkopolski)
powiat strzelecko-drezdenecki (V Europa, Polska, województwo lubuskie, powiat strzelecko-drezdenecki)
gmina Drezdenko (VI Europa, Polska, województwo lubuskie, powiat strzelecko-drezdenecki, gmina Drezdenko)
Drezdenko (VII Europa, Polska, województwo lubuskie, powiat strzelecko-drezdenecki, gmina Drezdenko, Drezdenko)
gmina Strzelce Krajeńskie (VI Europa, Polska, województwo lubuskie, powiat strzelecko-drezdenecki, gmina Strzelce Krajeńskie)
Strzelce Krajeńskie (VII Europa, Polska, województwo lubuskie, powiat strzelecko-drezdenecki, gmina Strzelce Krajeńskie, Strzelce Krajeńskie)
powiat zielonogórski (V Europa, Polska, województwo lubuskie, powiat zielonogórski)
gmina Sulechów (VI Europa, Polska, województwo lubuskie, powiat zielonogórski, gmina Sulechów)
Sulechów (VII Europa, Polska, województwo lubuskie, powiat zielonogórski, gmina Sulechów, Sulechów)
Zielona Góra (V Europa, Polska, województwo lubuskie, Zielona Góra)
województwo łódzkie (IV Europa, Polska, województwo łódzkie)
Łódź (V Europa, Polska, województwo łódzkie, Łódź)
Piotrków Trybunalski (V Europa, Polska, województwo łódzkie, Piotrków Trybunalski)
powiat bełchatowski (V Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat bełchatowski)
Bełchatów (VI Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat bełchatowski, Bełchatów)
gmina Szczerców (VI Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat bełchatowski, gmina Szczerców)
Chabielice (VII Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat bełchatowski, gmina Szczerców, Chabielice)
Dzbanki (VII Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat bełchatowski, gmina Szczerców, Dzbanki)
Szczerców (VII Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat bełchatowski, gmina Szczerców, Szczerców)
powiat łaski (V Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat łaski)
gmina Buczek (VI Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat łaski, gmina Buczek)
Buczek (VII Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat łaski, gmina Buczek, Buczek)
Wilkowyja (VII Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat łaski, gmina Buczek, Wilkowyja)
gmina Łask (VI Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat łaski, gmina Łask)
Łask (VII Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat łaski, gmina Łask, Łask)
gmina Widawa (VI Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat łaski, gmina Widawa)
Restarzew (VII Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat łaski, gmina Widawa, Restarzew)
Widawa (VII Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat łaski, gmina Widawa, Widawa)
powiat łęczycki (V Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat łęczycki)
Łęczyca (VI Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat łęczycki, Łęczyca)
powiat łódzki wschodni (V Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat łódzki wschodni)
gmina Koluszki (VI Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat łódzki wschodni, gmina Koluszki)
Koluszki (VII Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat łódzki wschodni, gmina Koluszki, Koluszki)
Regny (VII Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat łódzki wschodni, gmina Koluszki, Regny)
gmina Rzgów (VI Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat łódzki wschodni, gmina Rzgów)
Gospodarz (VII Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat łódzki wschodni, gmina Rzgów, Gospodarz)
Rzgów (VII Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat łódzki wschodni, gmina Rzgów, Rzgów)
gmina Tuszyn (VI Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat łódzki wschodni, gmina Tuszyn)
Tuszyn (VII Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat łódzki wschodni, gmina Tuszyn, Tuszyn)
powiat pajęczański (V Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat pajęczański)
gmina Działoszyn (VI Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat pajęczański, gmina Działoszyn)
Działoszyn (VII Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat pajęczański, gmina Działoszyn, Działoszyn)
Trębaczew (VII Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat pajęczański, gmina Działoszyn, Trębaczew)
gmina Kiełczygłów (VI Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat pajęczański, gmina Kiełczygłów)
Kiełczygłów (VII Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat pajęczański, gmina Kiełczygłów, Kiełczygłów)
gmina Pajęczno (VI Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat pajęczański, gmina Pajęczno)
Pajęczno (VII Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat pajęczański, gmina Pajęczno, Pajęczno)
gmina Siemkowice (VI Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat pajęczański, gmina Siemkowice)
Siemkowice (VII Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat pajęczański, gmina Siemkowice, Siemkowice)
powiat piotrkowski (V Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat piotrkowski)
gmina Wola Krzysztoporska (VI Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat piotrkowski, gmina Wola Krzysztoporska)
Rokszyce (VII Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat piotrkowski, gmina Wola Krzysztoporska, Rokszyce)
Wola Krzysztoporska (VII Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat piotrkowski, gmina Wola Krzysztoporska, Wola Krzysztoporska)
powiat radomszczański (V Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat radomszczański)
gmina Gidle (VI Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat radomszczański, gmina Gidle)
Gidle (VII Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat radomszczański, gmina Gidle, Gidle)
Zabrodzie (VII Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat radomszczański, gmina Gidle, Zabrodzie)
gmina Kobiele Wielkie (VI Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat radomszczański, gmina Kobiele Wielkie)
Kobiele Wielkie (VII Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat radomszczański, gmina Kobiele Wielkie, Kobiele Wielkie)
Zapolice (VII Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat radomszczański, gmina Kobiele Wielkie, Zapolice)
gmina Kodrąb (VI Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat radomszczański, gmina Kodrąb)
Kodrąb (VII Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat radomszczański, gmina Kodrąb, Kodrąb)
Wola Malowana (VII Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat radomszczański, gmina Kodrąb, Wola Malowana)
gmina Radomsko (VI Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat radomszczański, gmina Radomsko)
Radomsko (VII Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat radomszczański, gmina Radomsko, Radomsko)
powiat sieradzki (V Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat sieradzki)
gmina Brzeźnio (VI Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat sieradzki, gmina Brzeźnio)
Brzeźnio (VII Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat sieradzki, gmina Brzeźnio, Brzeźnio)
gmina Złoczew (VI Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat sieradzki, gmina Złoczew)
Czarna (VII Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat sieradzki, gmina Złoczew, Czarna)
Uników (VII Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat sieradzki, gmina Złoczew, Uników)
Złoczew (VII Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat sieradzki, gmina Złoczew, Złoczew)
Sieradz (VI Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat sieradzki, Sieradz)
powiat wieluński (V Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat wieluński)
gmina Biała (VI Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat wieluński, gmina Biała)
Biała (VII Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat wieluński, gmina Biała, Biała)
Łyskornia (VII Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat wieluński, gmina Biała, Łyskornia)
gmina Czarnożyły (VI Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat wieluński, gmina Czarnożyły)
Czarnożyły (VII Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat wieluński, gmina Czarnożyły, Czarnożyły)
gmina Mokrsko (VI Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat wieluński, gmina Mokrsko)
Komorniki (VII Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat wieluński, gmina Mokrsko, Komorniki)
Krzyworzeka (VII Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat wieluński, gmina Mokrsko, Krzyworzeka)
Mątewki (VII Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat wieluński, gmina Mokrsko, Mątewki)
Mokrsko (VII Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat wieluński, gmina Mokrsko, Mokrsko)
Ożarów (VII Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat wieluński, gmina Mokrsko, Ożarów)
gmina Osjaków (VI Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat wieluński, gmina Osjaków)
Osjaków (VII Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat wieluński, gmina Osjaków, Osjaków)
gmina Ostrówek (VI Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat wieluński, gmina Ostrówek)
Bolków (VII Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat wieluński, gmina Ostrówek, Bolków)
Gwizdałki (VII Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat wieluński, gmina Ostrówek, Gwizdałki)
Okalew (VII Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat wieluński, gmina Ostrówek, Okalew)
Ostrówek (VII Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat wieluński, gmina Ostrówek, Ostrówek)
Rudlice (VII Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat wieluński, gmina Ostrówek, Rudlice)
gmina Pątnów (VI Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat wieluński, gmina Pątnów)
Bieniec (VII Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat wieluński, gmina Pątnów, Bieniec)
Grębień (VII Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat wieluński, gmina Pątnów, Grębień)
Pątnów (VII Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat wieluński, gmina Pątnów, Pątnów)
Popowice (VII Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat wieluński, gmina Pątnów, Popowice)
gmina Skomlin (VI Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat wieluński, gmina Skomlin)
Skomlin (VII Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat wieluński, gmina Skomlin, Skomlin)
Toplin (VII Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat wieluński, gmina Skomlin, Toplin)
Wróblew (VII Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat wieluński, gmina Skomlin, Wróblew)
gmina Wieluń (VI Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat wieluński, gmina Wieluń)
Dąbrowa (VII Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat wieluński, gmina Wieluń, Dąbrowa)
Gaszyn (VII Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat wieluński, gmina Wieluń, Gaszyn)
Kadłub (VII Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat wieluński, gmina Wieluń, Kadłub)
Piaski (VII Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat wieluński, gmina Wieluń, Piaski)
Ruda (VII Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat wieluński, gmina Wieluń, Ruda)
Wieluń (VII Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat wieluński, gmina Wieluń, Wieluń)
Niedzielsko (VIII Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat wieluński, gmina Wieluń, Wieluń, Niedzielsko)
gmina Wierzchlas (VI Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat wieluński, gmina Wierzchlas)
Łaszew (VII Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat wieluński, gmina Wierzchlas, Łaszew)
Mierzyce (VII Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat wieluński, gmina Wierzchlas, Mierzyce)
Wierzchlas (VII Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat wieluński, gmina Wierzchlas, Wierzchlas)
powiat wieruszowski (V Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat wieruszowski)
gmina Bolesławiec (VI Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat wieruszowski, gmina Bolesławiec)
Bolesławiec (VII Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat wieruszowski, gmina Bolesławiec, Bolesławiec)
Chotynin (VII Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat wieruszowski, gmina Bolesławiec, Chotynin)
gmina Czastary (VI Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat wieruszowski, gmina Czastary)
Czastary (VII Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat wieruszowski, gmina Czastary, Czastary)
Krajanka (VII Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat wieruszowski, gmina Czastary, Krajanka)
gmina Galewice (VI Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat wieruszowski, gmina Galewice)
Galewice (VII Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat wieruszowski, gmina Galewice, Galewice)
Osiek (VII Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat wieruszowski, gmina Galewice, Osiek)
gmina Lututów (VI Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat wieruszowski, gmina Lututów)
Dymki (VII Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat wieruszowski, gmina Lututów, Dymki)
Lututów (VII Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat wieruszowski, gmina Lututów, Lututów)
Niemojew (VII Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat wieruszowski, gmina Lututów, Niemojew)
gmina Sokolniki (VI Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat wieruszowski, gmina Sokolniki)
Sokolniki (VII Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat wieruszowski, gmina Sokolniki, Sokolniki)
Walichnowy (VII Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat wieruszowski, gmina Sokolniki, Walichnowy)
gmina Wieruszów (VI Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat wieruszowski, gmina Wieruszów)
Cieszęcin (VII Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat wieruszowski, gmina Wieruszów, Cieszęcin)
Pustkowie Węglewskie (VIII Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat wieruszowski, gmina Wieruszów, Cieszęcin, Pustkowie Węglewskie)
Wieruszów (VII Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat wieruszowski, gmina Wieruszów, Wieruszów)
Podzamcze (VIII Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat wieruszowski, gmina Wieruszów, Wieruszów, Podzamcze)
powiat zduńskowolski (V Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat zduńskowolski)
Zduńska Wola (VI Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat zduńskowolski, Zduńska Wola)
powiat zgierski (V Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat zgierski)
Zgierz (VI Europa, Polska, województwo łódzkie, powiat zgierski, Zgierz)
województwo małopolskie (IV Europa, Polska, województwo małopolskie)
Kraków (V Europa, Polska, województwo małopolskie, Kraków)
powiat miechowski (V Europa, Polska, województwo małopolskie, powiat miechowski)
gmina Książ Wielki (VI Europa, Polska, województwo małopolskie, powiat miechowski, gmina Książ Wielki)
Książ Wielki (VII Europa, Polska, województwo małopolskie, powiat miechowski, gmina Książ Wielki, Książ Wielki)
Rzędowice (VII Europa, Polska, województwo małopolskie, powiat miechowski, gmina Książ Wielki, Rzędowice)
powiat nowotarski (V Europa, Polska, województwo małopolskie, powiat nowotarski)
gmina Czorsztyn (VI Europa, Polska, województwo małopolskie, powiat nowotarski, gmina Czorsztyn)
Czorsztyn (VII Europa, Polska, województwo małopolskie, powiat nowotarski, gmina Czorsztyn, Czorsztyn)
Nowy Targ (VI Europa, Polska, województwo małopolskie, powiat nowotarski, Nowy Targ)
powiat oświęcimski (V Europa, Polska, województwo małopolskie, powiat oświęcimski)
Oświęcim (VI Europa, Polska, województwo małopolskie, powiat oświęcimski, Oświęcim)
województwo mazowieckie (IV Europa, Polska, województwo mazowieckie)
Ostrołęka (V Europa, Polska, województwo mazowieckie, Ostrołęka)
powiat nowodworski (V Europa, Polska, województwo mazowieckie, powiat nowodworski)
gmina Czosnów (VI Europa, Polska, województwo mazowieckie, powiat nowodworski, gmina Czosnów)
Czosnów (VII Europa, Polska, województwo mazowieckie, powiat nowodworski, gmina Czosnów, Czosnów)
Kazuń Nowy (VII Europa, Polska, województwo mazowieckie, powiat nowodworski, gmina Czosnów, Kazuń Nowy)
Nowy Dwór Mazowiecki (VI Europa, Polska, województwo mazowieckie, powiat nowodworski, Nowy Dwór Mazowiecki)
powiat pruszkowski (V Europa, Polska, województwo mazowieckie, powiat pruszkowski)
Pruszków (VI Europa, Polska, województwo mazowieckie, powiat pruszkowski, Pruszków)
powiat sierpecki (V Europa, Polska, województwo mazowieckie, powiat sierpecki)
Sierpc (VI Europa, Polska, województwo mazowieckie, powiat sierpecki, Sierpc)
powiat sochaczewski (V Europa, Polska, województwo mazowieckie, powiat sochaczewski)
gmina Teresin (VI Europa, Polska, województwo mazowieckie, powiat sochaczewski, gmina Teresin)
Paprotnia (VII Europa, Polska, województwo mazowieckie, powiat sochaczewski, gmina Teresin, Paprotnia)
Niepokalanów (VIII Europa, Polska, województwo mazowieckie, powiat sochaczewski, gmina Teresin, Paprotnia, Niepokalanów)
Teresin (VII Europa, Polska, województwo mazowieckie, powiat sochaczewski, gmina Teresin, Teresin)
Sochaczew (VI Europa, Polska, województwo mazowieckie, powiat sochaczewski, Sochaczew)
powiat wołomiński (V Europa, Polska, województwo mazowieckie, powiat wołomiński)
Marki (VI Europa, Polska, województwo mazowieckie, powiat wołomiński, Marki)
Wołomin (VI Europa, Polska, województwo mazowieckie, powiat wołomiński, Wołomin)
powiat żyrardowski (V Europa, Polska, województwo mazowieckie, powiat żyrardowski)
Żyrardów (VI Europa, Polska, województwo mazowieckie, powiat żyrardowski, Żyrardów)
Radom (V Europa, Polska, województwo mazowieckie, Radom)
Warszawa (V Europa, Polska, województwo mazowieckie, Warszawa)
Wesoła (VI Europa, Polska, województwo mazowieckie, Warszawa, Wesoła)
Stara Miłosna (VII Europa, Polska, województwo mazowieckie, Warszawa, Wesoła, Stara Miłosna)
województwo opolskie (IV Europa, Polska, województwo opolskie)
Opole (V Europa, Polska, województwo opolskie, Opole)
powiat brzeski (V Europa, Polska, województwo opolskie, powiat brzeski)
Brzeg (VI Europa, Polska, województwo opolskie, powiat brzeski, Brzeg)
Rataje (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat brzeski, Brzeg, Rataje)
gmina Lewin Brzeski (VI Europa, Polska, województwo opolskie, powiat brzeski, gmina Lewin Brzeski)
Lewin Brzeski (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat brzeski, gmina Lewin Brzeski, Lewin Brzeski)
Skorogoszcz (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat brzeski, gmina Lewin Brzeski, Skorogoszcz)
gmina Lubsza (VI Europa, Polska, województwo opolskie, powiat brzeski, gmina Lubsza)
Kościerzyce (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat brzeski, gmina Lubsza, Kościerzyce)
Lubsza (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat brzeski, gmina Lubsza, Lubsza)
gmina Olszanka (VI Europa, Polska, województwo opolskie, powiat brzeski, gmina Olszanka)
Jankowice Wielkie (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat brzeski, gmina Olszanka, Jankowice Wielkie)
Olszanka (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat brzeski, gmina Olszanka, Olszanka)
gmina Skarbimierz (VI Europa, Polska, województwo opolskie, powiat brzeski, gmina Skarbimierz)
Brzezina (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat brzeski, gmina Skarbimierz, Brzezina)
Lipki (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat brzeski, gmina Skarbimierz, Lipki)
Skarbimierz Osiedle (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat brzeski, gmina Skarbimierz, Skarbimierz Osiedle)
Skarbimierz (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat brzeski, gmina Skarbimierz, Skarbimierz)
powiat kędzierzyńsko-kozielski (V Europa, Polska, województwo opolskie, powiat kędzierzyńsko-kozielski)
gmina Bierawa (VI Europa, Polska, województwo opolskie, powiat kędzierzyńsko-kozielski, gmina Bierawa)
Bierawa (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat kędzierzyńsko-kozielski, gmina Bierawa, Bierawa)
gmina Reńska Wieś (VI Europa, Polska, województwo opolskie, powiat kędzierzyńsko-kozielski, gmina Reńska Wieś)
Gierałtowice (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat kędzierzyńsko-kozielski, gmina Reńska Wieś, Gierałtowice)
Reńska Wieś (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat kędzierzyńsko-kozielski, gmina Reńska Wieś, Reńska Wieś)
Kędzierzyn-Koźle (VI Europa, Polska, województwo opolskie, powiat kędzierzyńsko-kozielski, Kędzierzyn-Koźle)
Kędzierzyn (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat kędzierzyńsko-kozielski, Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn)
powiat kluczborski (V Europa, Polska, województwo opolskie, powiat kluczborski)
gmina Kluczbork (VI Europa, Polska, województwo opolskie, powiat kluczborski, gmina Kluczbork)
Kluczbork (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat kluczborski, gmina Kluczbork, Kluczbork)
Kujakowice Górne (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat kluczborski, gmina Kluczbork, Kujakowice Górne)
Kuniów (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat kluczborski, gmina Kluczbork, Kuniów)
gmina Lasowice Wielkie (VI Europa, Polska, województwo opolskie, powiat kluczborski, gmina Lasowice Wielkie)
Lasowice Małe (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat kluczborski, gmina Lasowice Wielkie, Lasowice Małe)
Lasowice Wielkie (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat kluczborski, gmina Lasowice Wielkie, Lasowice Wielkie)
gmina Wołczyn (VI Europa, Polska, województwo opolskie, powiat kluczborski, gmina Wołczyn)
Brynica (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat kluczborski, gmina Wołczyn, Brynica)
Wąsice (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat kluczborski, gmina Wołczyn, Wąsice)
Wierzbica Górna (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat kluczborski, gmina Wołczyn, Wierzbica Górna)
Wołczyn (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat kluczborski, gmina Wołczyn, Wołczyn)
powiat namysłowski (V Europa, Polska, województwo opolskie, powiat namysłowski)
gmina Namysłów (VI Europa, Polska, województwo opolskie, powiat namysłowski, gmina Namysłów)
Namysłów (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat namysłowski, gmina Namysłów, Namysłów)
gmina Wilków (VI Europa, Polska, województwo opolskie, powiat namysłowski, gmina Wilków)
Pągów (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat namysłowski, gmina Wilków, Pągów)
Wilków (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat namysłowski, gmina Wilków, Wilków)
powiat nyski (V Europa, Polska, województwo opolskie, powiat nyski)
gmina Głuchołazy (VI Europa, Polska, województwo opolskie, powiat nyski, gmina Głuchołazy)
Głuchołazy (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat nyski, gmina Głuchołazy, Głuchołazy)
gmina Łambinowice (VI Europa, Polska, województwo opolskie, powiat nyski, gmina Łambinowice)
Łambinowice (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat nyski, gmina Łambinowice, Łambinowice)
Piątkowice (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat nyski, gmina Łambinowice, Piątkowice)
gmina Nysa (VI Europa, Polska, województwo opolskie, powiat nyski, gmina Nysa)
Nysa (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat nyski, gmina Nysa, Nysa)
gmina Otmuchów (VI Europa, Polska, województwo opolskie, powiat nyski, gmina Otmuchów)
Otmuchów (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat nyski, gmina Otmuchów, Otmuchów)
powiat oleski (V Europa, Polska, województwo opolskie, powiat oleski)
gmina Gorzów Śląski (VI Europa, Polska, województwo opolskie, powiat oleski, gmina Gorzów Śląski)
Dębina (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat oleski, gmina Gorzów Śląski, Dębina)
Gorzów Śląski (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat oleski, gmina Gorzów Śląski, Gorzów Śląski)
Więckowice (VIII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat oleski, gmina Gorzów Śląski, Gorzów Śląski, Więckowice)
Jamy (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat oleski, gmina Gorzów Śląski, Jamy)
Jastrzygowice (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat oleski, gmina Gorzów Śląski, Jastrzygowice)
Kozłowice (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat oleski, gmina Gorzów Śląski, Kozłowice)
Krzyżanowice (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat oleski, gmina Gorzów Śląski, Krzyżanowice)
Pawłowice (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat oleski, gmina Gorzów Śląski, Pawłowice)
Uszyce (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat oleski, gmina Gorzów Śląski, Uszyce)
Zdziechowice (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat oleski, gmina Gorzów Śląski, Zdziechowice)
gmina Praszka (VI Europa, Polska, województwo opolskie, powiat oleski, gmina Praszka)
Aleksandrów (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat oleski, gmina Praszka, Aleksandrów)
Brzeziny (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat oleski, gmina Praszka, Brzeziny)
Gana (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat oleski, gmina Praszka, Gana)
Długie (VIII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat oleski, gmina Praszka, Gana, Długie)
Kowale (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat oleski, gmina Praszka, Kowale)
Kuźniczka (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat oleski, gmina Praszka, Kuźniczka)
Lachowskie (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat oleski, gmina Praszka, Lachowskie)
Praszka (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat oleski, gmina Praszka, Praszka)
Bugaj przy Praszce (VIII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat oleski, gmina Praszka, Praszka, Bugaj przy Praszce)
Zawisna (VIII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat oleski, gmina Praszka, Praszka, Zawisna)
Prosna (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat oleski, gmina Praszka, Prosna)
Przedmość (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat oleski, gmina Praszka, Przedmość)
Pustkowie Bakanowskie (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat oleski, gmina Praszka, Pustkowie Bakanowskie)
pustkowie Dąbrowy w gminie Praszka (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat oleski, gmina Praszka, pustkowie Dąbrowy w gminie Praszka)
Rosochy (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat oleski, gmina Praszka, Rosochy)
Rozterk (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat oleski, gmina Praszka, Rozterk)
Skotnica (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat oleski, gmina Praszka, Skotnica)
Sołtysy (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat oleski, gmina Praszka, Sołtysy)
Strojec (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat oleski, gmina Praszka, Strojec)
Raczyzna (VIII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat oleski, gmina Praszka, Strojec, Raczyzna)
Stara Gajówka Kalinowskich (VIII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat oleski, gmina Praszka, Strojec, Stara Gajówka Kalinowskich)
Szyszków (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat oleski, gmina Praszka, Szyszków)
Tokary (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat oleski, gmina Praszka, Tokary)
Wierzbie (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat oleski, gmina Praszka, Wierzbie)
Wygiełdów (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat oleski, gmina Praszka, Wygiełdów)
Stara Gajówka Pietrasów (VIII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat oleski, gmina Praszka, Wygiełdów, Stara Gajówka Pietrasów)
Zawisna (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat oleski, gmina Praszka, Zawisna)
gmina Radłów (VI Europa, Polska, województwo opolskie, powiat oleski, gmina Radłów)
Biskupice (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat oleski, gmina Radłów, Biskupice)
Kościeliska (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat oleski, gmina Radłów, Kościeliska)
Ligota Oleska (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat oleski, gmina Radłów, Ligota Oleska)
Radłów (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat oleski, gmina Radłów, Radłów)
Sternalice (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat oleski, gmina Radłów, Sternalice)
gmina Rudniki (VI Europa, Polska, województwo opolskie, powiat oleski, gmina Rudniki)
Chwiły (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat oleski, gmina Rudniki, Chwiły)
Faustianka (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat oleski, gmina Rudniki, Faustianka)
Jelonki (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat oleski, gmina Rudniki, Jelonki)
Kuźnica (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat oleski, gmina Rudniki, Kuźnica)
Łazy (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat oleski, gmina Rudniki, Łazy)
Rudniki (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat oleski, gmina Rudniki, Rudniki)
Stary Bugaj (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat oleski, gmina Rudniki, Stary Bugaj)
Żytniów (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat oleski, gmina Rudniki, Żytniów)
Olesno (VI Europa, Polska, województwo opolskie, powiat oleski, Olesno)
powiat opolski (V Europa, Polska, województwo opolskie, powiat opolski)
gmina Dobrzeń Wielki (VI Europa, Polska, województwo opolskie, powiat opolski, gmina Dobrzeń Wielki)
Brzezie (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat opolski, gmina Dobrzeń Wielki, Brzezie)
Dobrzeń Wielki (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat opolski, gmina Dobrzeń Wielki, Dobrzeń Wielki)
Kup (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat opolski, gmina Dobrzeń Wielki, Kup)
gmina Komprachcice (VI Europa, Polska, województwo opolskie, powiat opolski, gmina Komprachcice)
Chmielowice (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat opolski, gmina Komprachcice, Chmielowice)
Komprachcice (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat opolski, gmina Komprachcice, Komprachcice)
gmina Murów (VI Europa, Polska, województwo opolskie, powiat opolski, gmina Murów)
Grabczok (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat opolski, gmina Murów, Grabczok)
Murów (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat opolski, gmina Murów, Murów)
Radomierowice (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat opolski, gmina Murów, Radomierowice)
gmina Ozimek (VI Europa, Polska, województwo opolskie, powiat opolski, gmina Ozimek)
Ozimek (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat opolski, gmina Ozimek, Ozimek)
gmina Popielów (VI Europa, Polska, województwo opolskie, powiat opolski, gmina Popielów)
Popielów (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat opolski, gmina Popielów, Popielów)
Stare Siołkowice (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat opolski, gmina Popielów, Stare Siołkowice)
gmina Turawa (VI Europa, Polska, województwo opolskie, powiat opolski, gmina Turawa)
Kadłub Turawski (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat opolski, gmina Turawa, Kadłub Turawski)
Turawa (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat opolski, gmina Turawa, Turawa)
powiat prudnicki (V Europa, Polska, województwo opolskie, powiat prudnicki)
gmina Biała (VI Europa, Polska, województwo opolskie, powiat prudnicki, gmina Biała)
Biała (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat prudnicki, gmina Biała, Biała)
Pogórze (VII Europa, Polska, województwo opolskie, powiat prudnicki, gmina Biała, Pogórze)
Prudnik (VI Europa, Polska, województwo opolskie, powiat prudnicki, Prudnik)
województwo podkarpackie (IV Europa, Polska, województwo podkarpackie)
Krosno (V Europa, Polska, województwo podkarpackie, Krosno)
powiat dębicki (V Europa, Polska, województwo podkarpackie, powiat dębicki)
Dębica (VI Europa, Polska, województwo podkarpackie, powiat dębicki, Dębica)
gmina Czarna (VI Europa, Polska, województwo podkarpackie, powiat dębicki, gmina Czarna)
Czarna (VII Europa, Polska, województwo podkarpackie, powiat dębicki, gmina Czarna, Czarna)
Stara Jastrząbka (VII Europa, Polska, województwo podkarpackie, powiat dębicki, gmina Czarna, Stara Jastrząbka)
powiat jarosławski (V Europa, Polska, województwo podkarpackie, powiat jarosławski)
Jarosław (VI Europa, Polska, województwo podkarpackie, powiat jarosławski, Jarosław)
powiat jasielski (V Europa, Polska, województwo podkarpackie, powiat jasielski)
gmina Jasło (VI Europa, Polska, województwo podkarpackie, powiat jasielski, gmina Jasło)
Warzyce (VII Europa, Polska, województwo podkarpackie, powiat jasielski, gmina Jasło, Warzyce)
gmina Skołyszyn (VI Europa, Polska, województwo podkarpackie, powiat jasielski, gmina Skołyszyn)
Harklowa (VII Europa, Polska, województwo podkarpackie, powiat jasielski, gmina Skołyszyn, Harklowa)
Skołyszyn (VII Europa, Polska, województwo podkarpackie, powiat jasielski, gmina Skołyszyn, Skołyszyn)
Jasło (VI Europa, Polska, województwo podkarpackie, powiat jasielski, Jasło)
powiat kolbuszowski (V Europa, Polska, województwo podkarpackie, powiat kolbuszowski)
gmina Cmolas (VI Europa, Polska, województwo podkarpackie, powiat kolbuszowski, gmina Cmolas)
Cmolas (VII Europa, Polska, województwo podkarpackie, powiat kolbuszowski, gmina Cmolas, Cmolas)
Poręby Dymarskie (VII Europa, Polska, województwo podkarpackie, powiat kolbuszowski, gmina Cmolas, Poręby Dymarskie)
Trzęsówka (VII Europa, Polska, województwo podkarpackie, powiat kolbuszowski, gmina Cmolas, Trzęsówka)
gmina Dzikowiec (VI Europa, Polska, województwo podkarpackie, powiat kolbuszowski, gmina Dzikowiec)
Dzikowiec (VII Europa, Polska, województwo podkarpackie, powiat kolbuszowski, gmina Dzikowiec, Dzikowiec)
Kopcie (VII Europa, Polska, województwo podkarpackie, powiat kolbuszowski, gmina Dzikowiec, Kopcie)
Płazówka (VII Europa, Polska, województwo podkarpackie, powiat kolbuszowski, gmina Dzikowiec, Płazówka)
Wilcza Wola (VII Europa, Polska, województwo podkarpackie, powiat kolbuszowski, gmina Dzikowiec, Wilcza Wola)
gmina Kolbuszowa (VI Europa, Polska, województwo podkarpackie, powiat kolbuszowski, gmina Kolbuszowa)
Kolbuszowa (VII Europa, Polska, województwo podkarpackie, powiat kolbuszowski, gmina Kolbuszowa, Kolbuszowa)
Zarębki (VII Europa, Polska, województwo podkarpackie, powiat kolbuszowski, gmina Kolbuszowa, Zarębki)
gmina Majdan Królewski (VI Europa, Polska, województwo podkarpackie, powiat kolbuszowski, gmina Majdan Królewski)
Brzostowa Góra (VII Europa, Polska, województwo podkarpackie, powiat kolbuszowski, gmina Majdan Królewski, Brzostowa Góra)
Huta Komorowska (VII Europa, Polska, województwo podkarpackie, powiat kolbuszowski, gmina Majdan Królewski, Huta Komorowska)
Huta Komorowska 116 (VIII Europa, Polska, województwo podkarpackie, powiat kolbuszowski, gmina Majdan Królewski, Huta Komorowska, Huta Komorowska 116)
Huta Komorowska 123 (VIII Europa, Polska, województwo podkarpackie, powiat kolbuszowski, gmina Majdan Królewski, Huta Komorowska, Huta Komorowska 123)
Huta Komorowska 168 (VIII Europa, Polska, województwo podkarpackie, powiat kolbuszowski, gmina Majdan Królewski, Huta Komorowska, Huta Komorowska 168)
Huta Komorowska 50 (VIII Europa, Polska, województwo podkarpackie, powiat kolbuszowski, gmina Majdan Królewski, Huta Komorowska, Huta Komorowska 50)
Huta Komorowska 82 (VIII Europa, Polska, województwo podkarpackie, powiat kolbuszowski, gmina Majdan Królewski, Huta Komorowska, Huta Komorowska 82)
Komorów (VII Europa, Polska, województwo podkarpackie, powiat kolbuszowski, gmina Majdan Królewski, Komorów)
Krzątka (VII Europa, Polska, województwo podkarpackie, powiat kolbuszowski, gmina Majdan Królewski, Krzątka)
Krządka (VIII Europa, Polska, województwo podkarpackie, powiat kolbuszowski, gmina Majdan Królewski, Krzątka, Krządka)
Krzątka 123 (IX Europa, Polska, województwo podkarpackie, powiat kolbuszowski, gmina Majdan Królewski, Krzątka, Krządka, Krzątka 123)
Krzątka 29 (IX Europa, Polska, województwo podkarpackie, powiat kolbuszowski, gmina Majdan Królewski, Krzątka, Krządka, Krzątka 29)
Krzątka 30 (IX Europa, Polska, województwo podkarpackie, powiat kolbuszowski, gmina Majdan Królewski, Krzątka, Krządka, Krzątka 30)
Krzątka 338 (IX Europa, Polska, województwo podkarpackie, powiat kolbuszowski, gmina Majdan Królewski, Krzątka, Krządka, Krzątka 338)
Krzątka 37 (IX Europa, Polska, województwo podkarpackie, powiat kolbuszowski, gmina Majdan Królewski, Krzątka, Krządka, Krzątka 37)
Majdan Królewski (VII Europa, Polska, województwo podkarpackie, powiat kolbuszowski, gmina Majdan Królewski, Majdan Królewski)
Rusinów (VII Europa, Polska, województwo podkarpackie, powiat kolbuszowski, gmina Majdan Królewski, Rusinów)
Wola Rusinowska (VII Europa, Polska, województwo podkarpackie, powiat kolbuszowski, gmina Majdan Królewski, Wola Rusinowska)
powiat rzeszowski (V Europa, Polska, województwo podkarpackie, powiat rzeszowski)
gmina Boguchwała (VI Europa, Polska, województwo podkarpackie, powiat rzeszowski, gmina Boguchwała)
Boguchwała (VII Europa, Polska, województwo podkarpackie, powiat rzeszowski, gmina Boguchwała, Boguchwała)
powiat stalowowolski (V Europa, Polska, województwo podkarpackie, powiat stalowowolski)
Stalowa Wola (VI Europa, Polska, województwo podkarpackie, powiat stalowowolski, Stalowa Wola)
powiat strzyżowski (V Europa, Polska, województwo podkarpackie, powiat strzyżowski)
gmina Strzyżów (VI Europa, Polska, województwo podkarpackie, powiat strzyżowski, gmina Strzyżów)
Strzyżów (VII Europa, Polska, województwo podkarpackie, powiat strzyżowski, gmina Strzyżów, Strzyżów)
powiat tarnobrzeski (V Europa, Polska, województwo podkarpackie, powiat tarnobrzeski)
gmina Baranów Sandomierski (VI Europa, Polska, województwo podkarpackie, powiat tarnobrzeski, gmina Baranów Sandomierski)
Baranów Sandomierski (VII Europa, Polska, województwo podkarpackie, powiat tarnobrzeski, gmina Baranów Sandomierski, Baranów Sandomierski)
gmina Nowa Dęba (VI Europa, Polska, województwo podkarpackie, powiat tarnobrzeski, gmina Nowa Dęba)
Chmielów (VII Europa, Polska, województwo podkarpackie, powiat tarnobrzeski, gmina Nowa Dęba, Chmielów)
Nowa Dęba (VII Europa, Polska, województwo podkarpackie, powiat tarnobrzeski, gmina Nowa Dęba, Nowa Dęba)
Dęba (VIII Europa, Polska, województwo podkarpackie, powiat tarnobrzeski, gmina Nowa Dęba, Nowa Dęba, Dęba)
Dęba 133 (IX Europa, Polska, województwo podkarpackie, powiat tarnobrzeski, gmina Nowa Dęba, Nowa Dęba, Dęba, Dęba 133)
Dęba 167 (IX Europa, Polska, województwo podkarpackie, powiat tarnobrzeski, gmina Nowa Dęba, Nowa Dęba, Dęba, Dęba 167)
Dęba 168 (IX Europa, Polska, województwo podkarpackie, powiat tarnobrzeski, gmina Nowa Dęba, Nowa Dęba, Dęba, Dęba 168)
Dęba 172 (IX Europa, Polska, województwo podkarpackie, powiat tarnobrzeski, gmina Nowa Dęba, Nowa Dęba, Dęba, Dęba 172)
Dęba 188 (IX Europa, Polska, województwo podkarpackie, powiat tarnobrzeski, gmina Nowa Dęba, Nowa Dęba, Dęba, Dęba 188)
Dęba 37 (IX Europa, Polska, województwo podkarpackie, powiat tarnobrzeski, gmina Nowa Dęba, Nowa Dęba, Dęba, Dęba 37)
Dęba 42 (IX Europa, Polska, województwo podkarpackie, powiat tarnobrzeski, gmina Nowa Dęba, Nowa Dęba, Dęba, Dęba 42)
Dęba 70 (IX Europa, Polska, województwo podkarpackie, powiat tarnobrzeski, gmina Nowa Dęba, Nowa Dęba, Dęba, Dęba 70)
Dom rodzinny Wojciecha i Marii Rogów (VIII Europa, Polska, województwo podkarpackie, powiat tarnobrzeski, gmina Nowa Dęba, Nowa Dęba, Dom rodzinny Wojciecha i Marii Rogów)
Jezus frasobliwy Antoniego Kopcia (VIII Europa, Polska, województwo podkarpackie, powiat tarnobrzeski, gmina Nowa Dęba, Nowa Dęba, Jezus frasobliwy Antoniego Kopcia)
Poręby Dębskie (VIII Europa, Polska, województwo podkarpackie, powiat tarnobrzeski, gmina Nowa Dęba, Nowa Dęba, Poręby Dębskie)
Tarnowska Wola (VII Europa, Polska, województwo podkarpackie, powiat tarnobrzeski, gmina Nowa Dęba, Tarnowska Wola)
Rzeszów (V Europa, Polska, województwo podkarpackie, Rzeszów)
Tarnobrzeg (V Europa, Polska, województwo podkarpackie, Tarnobrzeg)
Dzików (VI Europa, Polska, województwo podkarpackie, Tarnobrzeg, Dzików)
Miechocin (VI Europa, Polska, województwo podkarpackie, Tarnobrzeg, Miechocin)
Mokrzyszów (VI Europa, Polska, województwo podkarpackie, Tarnobrzeg, Mokrzyszów)
województwo podlaskie (IV Europa, Polska, województwo podlaskie)
Białystok (V Europa, Polska, województwo podlaskie, Białystok)
powiat hajnowski (V Europa, Polska, województwo podlaskie, powiat hajnowski)
gmina Białowieża (VI Europa, Polska, województwo podlaskie, powiat hajnowski, gmina Białowieża)
Białowieża (VII Europa, Polska, województwo podlaskie, powiat hajnowski, gmina Białowieża, Białowieża)
Hajnówka (VI Europa, Polska, województwo podlaskie, powiat hajnowski, Hajnówka)
powiat siemiatycki (V Europa, Polska, województwo podlaskie, powiat siemiatycki)
Siemiatycze (VI Europa, Polska, województwo podlaskie, powiat siemiatycki, Siemiatycze)
województwo pomorskie (IV Europa, Polska, województwo pomorskie)
Gdańsk (V Europa, Polska, województwo pomorskie, Gdańsk)
Oliwa (VI Europa, Polska, województwo pomorskie, Gdańsk, Oliwa)
Gdynia (V Europa, Polska, województwo pomorskie, Gdynia)
Oksywie (VI Europa, Polska, województwo pomorskie, Gdynia, Oksywie)
powiat bytowski (V Europa, Polska, województwo pomorskie, powiat bytowski)
gmina Miastko (VI Europa, Polska, województwo pomorskie, powiat bytowski, gmina Miastko)
Miastko (VII Europa, Polska, województwo pomorskie, powiat bytowski, gmina Miastko, Miastko)
powiat kartuski (V Europa, Polska, województwo pomorskie, powiat kartuski)
gmina Kartuzy (VI Europa, Polska, województwo pomorskie, powiat kartuski, gmina Kartuzy)
Kartuzy (VII Europa, Polska, województwo pomorskie, powiat kartuski, gmina Kartuzy, Kartuzy)
powiat kościerski (V Europa, Polska, województwo pomorskie, powiat kościerski)
Kościerzyna (VI Europa, Polska, województwo pomorskie, powiat kościerski, Kościerzyna)
powiat nowodworski (V Europa, Polska, województwo pomorskie, powiat nowodworski)
gmina Nowy Dwór Gdański (VI Europa, Polska, województwo pomorskie, powiat nowodworski, gmina Nowy Dwór Gdański)
Nowy Dwór Gdański (VII Europa, Polska, województwo pomorskie, powiat nowodworski, gmina Nowy Dwór Gdański, Nowy Dwór Gdański)
Wierciny (VII Europa, Polska, województwo pomorskie, powiat nowodworski, gmina Nowy Dwór Gdański, Wierciny)
powiat pucki (V Europa, Polska, województwo pomorskie, powiat pucki)
Puck (VI Europa, Polska, województwo pomorskie, powiat pucki, Puck)
powiat słupski (V Europa, Polska, województwo pomorskie, powiat słupski)
gmina Kępice (VI Europa, Polska, województwo pomorskie, powiat słupski, gmina Kępice)
Kępice (VII Europa, Polska, województwo pomorskie, powiat słupski, gmina Kępice, Kępice)
Ustka (VI Europa, Polska, województwo pomorskie, powiat słupski, Ustka)
powiat wejherowski (V Europa, Polska, województwo pomorskie, powiat wejherowski)
gmina Łęczyce (VI Europa, Polska, województwo pomorskie, powiat wejherowski, gmina Łęczyce)
Łęczyce (VII Europa, Polska, województwo pomorskie, powiat wejherowski, gmina Łęczyce, Łęczyce)
Strzebielino (VII Europa, Polska, województwo pomorskie, powiat wejherowski, gmina Łęczyce, Strzebielino)
Wejherowo (VI Europa, Polska, województwo pomorskie, powiat wejherowski, Wejherowo)
Słupsk (V Europa, Polska, województwo pomorskie, Słupsk)
Sopot (V Europa, Polska, województwo pomorskie, Sopot)
województwo śląskie (IV Europa, Polska, województwo śląskie)
Bielsko-Biała (V Europa, Polska, województwo śląskie, Bielsko-Biała)
Bytom (V Europa, Polska, województwo śląskie, Bytom)
Szombierki (VI Europa, Polska, województwo śląskie, Bytom, Szombierki)
Chorzów (V Europa, Polska, województwo śląskie, Chorzów)
Częstochowa (V Europa, Polska, województwo śląskie, Częstochowa)
Dźbów (VI Europa, Polska, województwo śląskie, Częstochowa, Dźbów)
Gilowice (V Europa, Polska, województwo śląskie, Gilowice)
Gliwice (V Europa, Polska, województwo śląskie, Gliwice)
Jastrzębie-Zdrój (V Europa, Polska, województwo śląskie, Jastrzębie-Zdrój)
Katowice (V Europa, Polska, województwo śląskie, Katowice)
Dąbrówka Mała (VI Europa, Polska, województwo śląskie, Katowice, Dąbrówka Mała)
Szopienice (VI Europa, Polska, województwo śląskie, Katowice, Szopienice)
Mysłowice (V Europa, Polska, województwo śląskie, Mysłowice)
powiat bielski (V Europa, Polska, województwo śląskie, powiat bielski)
gmina Bestwina (VI Europa, Polska, województwo śląskie, powiat bielski, gmina Bestwina)
Bestwina (VII Europa, Polska, województwo śląskie, powiat bielski, gmina Bestwina, Bestwina)
Kaniów (VII Europa, Polska, województwo śląskie, powiat bielski, gmina Bestwina, Kaniów)
gmina Jasienica (VI Europa, Polska, województwo śląskie, powiat bielski, gmina Jasienica)
Jasienica (VII Europa, Polska, województwo śląskie, powiat bielski, gmina Jasienica, Jasienica)
powiat bieruńsko-lędziński (V Europa, Polska, województwo śląskie, powiat bieruńsko-lędziński)
Bieruń (VI Europa, Polska, województwo śląskie, powiat bieruńsko-lędziński, Bieruń)
Imielin (VI Europa, Polska, województwo śląskie, powiat bieruńsko-lędziński, Imielin)
powiat cieszyński (V Europa, Polska, województwo śląskie, powiat cieszyński)
Cieszyn (VI Europa, Polska, województwo śląskie, powiat cieszyński, Cieszyn)
powiat częstochowski (V Europa, Polska, województwo śląskie, powiat częstochowski)
gmina Konopiska (VI Europa, Polska, województwo śląskie, powiat częstochowski, gmina Konopiska)
Konopiska (VII Europa, Polska, województwo śląskie, powiat częstochowski, gmina Konopiska, Konopiska)
Wąsosz (VII Europa, Polska, województwo śląskie, powiat częstochowski, gmina Konopiska, Wąsosz)
Wygoda (VII Europa, Polska, województwo śląskie, powiat częstochowski, gmina Konopiska, Wygoda)
powiat kłobucki (V Europa, Polska, województwo śląskie, powiat kłobucki)
gmina Kłobuck (VI Europa, Polska, województwo śląskie, powiat kłobucki, gmina Kłobuck)
Kłobuck (VII Europa, Polska, województwo śląskie, powiat kłobucki, gmina Kłobuck, Kłobuck)
Zakrzew (VIII Europa, Polska, województwo śląskie, powiat kłobucki, gmina Kłobuck, Kłobuck, Zakrzew)
gmina Krzepice (VI Europa, Polska, województwo śląskie, powiat kłobucki, gmina Krzepice)
Krzepice (VII Europa, Polska, województwo śląskie, powiat kłobucki, gmina Krzepice, Krzepice)
Zajączki Pierwsze (VII Europa, Polska, województwo śląskie, powiat kłobucki, gmina Krzepice, Zajączki Pierwsze)
Zwierzyniec Pierwszy (VII Europa, Polska, województwo śląskie, powiat kłobucki, gmina Krzepice, Zwierzyniec Pierwszy)
gmina Lipie (VI Europa, Polska, województwo śląskie, powiat kłobucki, gmina Lipie)
Danków (VII Europa, Polska, województwo śląskie, powiat kłobucki, gmina Lipie, Danków)
Giętkowizna (VII Europa, Polska, województwo śląskie, powiat kłobucki, gmina Lipie, Giętkowizna)
Lipie (VII Europa, Polska, województwo śląskie, powiat kłobucki, gmina Lipie, Lipie)
Parzymiechy (VII Europa, Polska, województwo śląskie, powiat kłobucki, gmina Lipie, Parzymiechy)
Zimnowoda (VII Europa, Polska, województwo śląskie, powiat kłobucki, gmina Lipie, Zimnowoda)
gmina Miedźno (VI Europa, Polska, województwo śląskie, powiat kłobucki, gmina Miedźno)
Kołaczkowice (VII Europa, Polska, województwo śląskie, powiat kłobucki, gmina Miedźno, Kołaczkowice)
Miedźno (VII Europa, Polska, województwo śląskie, powiat kłobucki, gmina Miedźno, Miedźno)
gmina Opatów (VI Europa, Polska, województwo śląskie, powiat kłobucki, gmina Opatów)
Opatów (VII Europa, Polska, województwo śląskie, powiat kłobucki, gmina Opatów, Opatów)
gmina Przystajń (VI Europa, Polska, województwo śląskie, powiat kłobucki, gmina Przystajń)
Przystajń (VII Europa, Polska, województwo śląskie, powiat kłobucki, gmina Przystajń, Przystajń)
powiat pszczyński (V Europa, Polska, województwo śląskie, powiat pszczyński)
gmina Pszczyna (VI Europa, Polska, województwo śląskie, powiat pszczyński, gmina Pszczyna)
Pszczyna (VII Europa, Polska, województwo śląskie, powiat pszczyński, gmina Pszczyna, Pszczyna)
powiat raciborski (V Europa, Polska, województwo śląskie, powiat raciborski)
Racibórz (VI Europa, Polska, województwo śląskie, powiat raciborski, Racibórz)
powiat tarnogórski (V Europa, Polska, województwo śląskie, powiat tarnogórski)
Tarnowskie Góry (VI Europa, Polska, województwo śląskie, powiat tarnogórski, Tarnowskie Góry)
powiat wodzisławski (V Europa, Polska, województwo śląskie, powiat wodzisławski)
Radlin (VI Europa, Polska, województwo śląskie, powiat wodzisławski, Radlin)
Wodzisław Śląski (VI Europa, Polska, województwo śląskie, powiat wodzisławski, Wodzisław Śląski)
powiat żywiecki (V Europa, Polska, województwo śląskie, powiat żywiecki)
gmina Węgierska Górka (VI Europa, Polska, województwo śląskie, powiat żywiecki, gmina Węgierska Górka)
Węgierska Górka (VII Europa, Polska, województwo śląskie, powiat żywiecki, gmina Węgierska Górka, Węgierska Górka)
Żywiec (VI Europa, Polska, województwo śląskie, powiat żywiecki, Żywiec)
Rybnik (V Europa, Polska, województwo śląskie, Rybnik)
Siemianowice Śląskie (V Europa, Polska, województwo śląskie, Siemianowice Śląskie)
Sosnowiec (V Europa, Polska, województwo śląskie, Sosnowiec)
Kazimierz Górniczy (VI Europa, Polska, województwo śląskie, Sosnowiec, Kazimierz Górniczy)
Zabrze (V Europa, Polska, województwo śląskie, Zabrze)
Żory (V Europa, Polska, województwo śląskie, Żory)
województwo świętokrzyskie (IV Europa, Polska, województwo świętokrzyskie)
Kielce (V Europa, Polska, województwo świętokrzyskie, Kielce)
powiat kielecki (V Europa, Polska, województwo świętokrzyskie, powiat kielecki)
gmina Mniów (VI Europa, Polska, województwo świętokrzyskie, powiat kielecki, gmina Mniów)
Grzymałków (VII Europa, Polska, województwo świętokrzyskie, powiat kielecki, gmina Mniów, Grzymałków)
Mniów (VII Europa, Polska, województwo świętokrzyskie, powiat kielecki, gmina Mniów, Mniów)
powiat konecki (V Europa, Polska, województwo świętokrzyskie, powiat konecki)
gmina Smyków (VI Europa, Polska, województwo świętokrzyskie, powiat konecki, gmina Smyków)
Smyków (VII Europa, Polska, województwo świętokrzyskie, powiat konecki, gmina Smyków, Smyków)
Stanowiska (VII Europa, Polska, województwo świętokrzyskie, powiat konecki, gmina Smyków, Stanowiska)
Końskie (VI Europa, Polska, województwo świętokrzyskie, powiat konecki, Końskie)
powiat ostrowiecki (V Europa, Polska, województwo świętokrzyskie, powiat ostrowiecki)
Ostrowiec Świętokrzyski (VI Europa, Polska, województwo świętokrzyskie, powiat ostrowiecki, Ostrowiec Świętokrzyski)
powiat sandomierski (V Europa, Polska, województwo świętokrzyskie, powiat sandomierski)
Sandomierz (VI Europa, Polska, województwo świętokrzyskie, powiat sandomierski, Sandomierz)
powiat staszowski (V Europa, Polska, województwo świętokrzyskie, powiat staszowski)
gmina Połaniec (VI Europa, Polska, województwo świętokrzyskie, powiat staszowski, gmina Połaniec)
Połaniec (VII Europa, Polska, województwo świętokrzyskie, powiat staszowski, gmina Połaniec, Połaniec)
gmina Szydłów (VI Europa, Polska, województwo świętokrzyskie, powiat staszowski, gmina Szydłów)
Szydłów (VII Europa, Polska, województwo świętokrzyskie, powiat staszowski, gmina Szydłów, Szydłów)
Staszów (VI Europa, Polska, województwo świętokrzyskie, powiat staszowski, Staszów)
województwo warmińsko-mazurskie (IV Europa, Polska, województwo warmińsko-mazurskie)
Olsztyn (V Europa, Polska, województwo warmińsko-mazurskie, Olsztyn)
województwo wielkopolskie (IV Europa, Polska, województwo wielkopolskie)
Gniezno (V Europa, Polska, województwo wielkopolskie, Gniezno)
Grodzisk Wielkopolski (V Europa, Polska, województwo wielkopolskie, Grodzisk Wielkopolski)
Kalisz (V Europa, Polska, województwo wielkopolskie, Kalisz)
Konin (V Europa, Polska, województwo wielkopolskie, Konin)
powiat kępiński (V Europa, Polska, województwo wielkopolskie, powiat kępiński)
gmina Łęka Opatowska (VI Europa, Polska, województwo wielkopolskie, powiat kępiński, gmina Łęka Opatowska)
Łęka Opatowska (VII Europa, Polska, województwo wielkopolskie, powiat kępiński, gmina Łęka Opatowska, Łęka Opatowska)
Opatów (VII Europa, Polska, województwo wielkopolskie, powiat kępiński, gmina Łęka Opatowska, Opatów)
gmina Trzcinica (VI Europa, Polska, województwo wielkopolskie, powiat kępiński, gmina Trzcinica)
Trzcinica (VII Europa, Polska, województwo wielkopolskie, powiat kępiński, gmina Trzcinica, Trzcinica)
Kepno (VI Europa, Polska, województwo wielkopolskie, powiat kępiński, Kepno)
powiat kolski (V Europa, Polska, województwo wielkopolskie, powiat kolski)
gmina Babiak (VI Europa, Polska, województwo wielkopolskie, powiat kolski, gmina Babiak)
Babiak (VII Europa, Polska, województwo wielkopolskie, powiat kolski, gmina Babiak, Babiak)
Lubotyń (VII Europa, Polska, województwo wielkopolskie, powiat kolski, gmina Babiak, Lubotyń)
Koło (VI Europa, Polska, województwo wielkopolskie, powiat kolski, Koło)
powiat koniński (V Europa, Polska, województwo wielkopolskie, powiat koniński)
gmina Kramsk (VI Europa, Polska, województwo wielkopolskie, powiat koniński, gmina Kramsk)
Kramsk (VII Europa, Polska, województwo wielkopolskie, powiat koniński, gmina Kramsk, Kramsk)
powiat obornicki (V Europa, Polska, województwo wielkopolskie, powiat obornicki)
gmina Oborniki (VI Europa, Polska, województwo wielkopolskie, powiat obornicki, gmina Oborniki)
Bogdanowo (VII Europa, Polska, województwo wielkopolskie, powiat obornicki, gmina Oborniki, Bogdanowo)
Kowanówko (VII Europa, Polska, województwo wielkopolskie, powiat obornicki, gmina Oborniki, Kowanówko)
Nieczajna (VII Europa, Polska, województwo wielkopolskie, powiat obornicki, gmina Oborniki, Nieczajna)
Objezierze (VII Europa, Polska, województwo wielkopolskie, powiat obornicki, gmina Oborniki, Objezierze)
Oborniki (VII Europa, Polska, województwo wielkopolskie, powiat obornicki, gmina Oborniki, Oborniki)
powiat ostrzeszowski (V Europa, Polska, województwo wielkopolskie, powiat ostrzeszowski)
gmina Kobyla Góra (VI Europa, Polska, województwo wielkopolskie, powiat ostrzeszowski, gmina Kobyla Góra)
Kobyla Góra (VII Europa, Polska, województwo wielkopolskie, powiat ostrzeszowski, gmina Kobyla Góra, Kobyla Góra)
Parzynów (VII Europa, Polska, województwo wielkopolskie, powiat ostrzeszowski, gmina Kobyla Góra, Parzynów)
gmina Ostrzeszów (VI Europa, Polska, województwo wielkopolskie, powiat ostrzeszowski, gmina Ostrzeszów)
Ostrzeszów (VII Europa, Polska, województwo wielkopolskie, powiat ostrzeszowski, gmina Ostrzeszów, Ostrzeszów)
powiat pleszewski (V Europa, Polska, województwo wielkopolskie, powiat pleszewski)
gmina Pleszew (VI Europa, Polska, województwo wielkopolskie, powiat pleszewski, gmina Pleszew)
Lubomierz (VII Europa, Polska, województwo wielkopolskie, powiat pleszewski, gmina Pleszew, Lubomierz)
Pleszew (VII Europa, Polska, województwo wielkopolskie, powiat pleszewski, gmina Pleszew, Pleszew)
powiat poznański (V Europa, Polska, województwo wielkopolskie, powiat poznański)
gmina Kostrzyn (VI Europa, Polska, województwo wielkopolskie, powiat poznański, gmina Kostrzyn)
Kostrzyn (VII Europa, Polska, województwo wielkopolskie, powiat poznański, gmina Kostrzyn, Kostrzyn)
powiat słupecki (V Europa, Polska, województwo wielkopolskie, powiat słupecki)
gmina Strzałkowo (VI Europa, Polska, województwo wielkopolskie, powiat słupecki, gmina Strzałkowo)
Paruszewo (VII Europa, Polska, województwo wielkopolskie, powiat słupecki, gmina Strzałkowo, Paruszewo)
Skarboszewo (VII Europa, Polska, województwo wielkopolskie, powiat słupecki, gmina Strzałkowo, Skarboszewo)
Strzałkowo (VII Europa, Polska, województwo wielkopolskie, powiat słupecki, gmina Strzałkowo, Strzałkowo)
Słupca (VI Europa, Polska, województwo wielkopolskie, powiat słupecki, Słupca)
powiat wągrowiecki (V Europa, Polska, województwo wielkopolskie, powiat wągrowiecki)
Wągrowiec (VI Europa, Polska, województwo wielkopolskie, powiat wągrowiecki, Wągrowiec)
Poznań (V Europa, Polska, województwo wielkopolskie, Poznań)
województwo zachodniopomorskie (IV Europa, Polska, województwo zachodniopomorskie)
Koszalin (V Europa, Polska, województwo zachodniopomorskie, Koszalin)
powiat gryfiński (V Europa, Polska, województwo zachodniopomorskie, powiat gryfiński)
gmina Gryfino (VI Europa, Polska, województwo zachodniopomorskie, powiat gryfiński, gmina Gryfino)
Gryfino (VII Europa, Polska, województwo zachodniopomorskie, powiat gryfiński, gmina Gryfino, Gryfino)
powiat kamieński (V Europa, Polska, województwo zachodniopomorskie, powiat kamieński)
gmina Kamień Pomorski (VI Europa, Polska, województwo zachodniopomorskie, powiat kamieński, gmina Kamień Pomorski)
Kamień Pomorski (VII Europa, Polska, województwo zachodniopomorskie, powiat kamieński, gmina Kamień Pomorski, Kamień Pomorski)
gmina Wolin (VI Europa, Polska, województwo zachodniopomorskie, powiat kamieński, gmina Wolin)
Wolin (VII Europa, Polska, województwo zachodniopomorskie, powiat kamieński, gmina Wolin, Wolin)
powiat łobeski (V Europa, Polska, województwo zachodniopomorskie, powiat łobeski)
gmina Łobez (VI Europa, Polska, województwo zachodniopomorskie, powiat łobeski, gmina Łobez)
Łobez (VII Europa, Polska, województwo zachodniopomorskie, powiat łobeski, gmina Łobez, Łobez)
powiat szczecinecki (V Europa, Polska, województwo zachodniopomorskie, powiat szczecinecki)
Szczecinek (VI Europa, Polska, województwo zachodniopomorskie, powiat szczecinecki, Szczecinek)
Szczecin (V Europa, Polska, województwo zachodniopomorskie, Szczecin)
Świnoujscie (V Europa, Polska, województwo zachodniopomorskie, Świnoujscie)
Rzeczpospolita Obojga Narodów (III Europa, Rzeczpospolita Obojga Narodów)
Korona Królestwa Polskiego (IV Europa, Rzeczpospolita Obojga Narodów, Korona Królestwa Polskiego)
prowincja małopolska (V Europa, Rzeczpospolita Obojga Narodów, Korona Królestwa Polskiego, prowincja małopolska)
prowincja wielkopolska (V Europa, Rzeczpospolita Obojga Narodów, Korona Królestwa Polskiego, prowincja wielkopolska)
Mazowsze (VI Europa, Rzeczpospolita Obojga Narodów, Korona Królestwa Polskiego, prowincja wielkopolska, Mazowsze)
Prusy Królewskie (VI Europa, Rzeczpospolita Obojga Narodów, Korona Królestwa Polskiego, prowincja wielkopolska, Prusy Królewskie)
Wielkopolska (VI Europa, Rzeczpospolita Obojga Narodów, Korona Królestwa Polskiego, prowincja wielkopolska, Wielkopolska)
województwo kaliskie (VII Europa, Rzeczpospolita Obojga Narodów, Korona Królestwa Polskiego, prowincja wielkopolska, Wielkopolska, województwo kaliskie)
województwo łęczyckie (VII Europa, Rzeczpospolita Obojga Narodów, Korona Królestwa Polskiego, prowincja wielkopolska, Wielkopolska, województwo łęczyckie)
województwo sieradzkie (VII Europa, Rzeczpospolita Obojga Narodów, Korona Królestwa Polskiego, prowincja wielkopolska, Wielkopolska, województwo sieradzkie)
Wielkie Księstwo Litewskie (IV Europa, Rzeczpospolita Obojga Narodów, Wielkie Księstwo Litewskie)
Szwecja (III Europa, Szwecja)
Göteborg (IV Europa, Szwecja, Göteborg)
Ukraina (III Europa, Ukraina)
Kołomyja (IV Europa, Ukraina, Kołomyja)
Lwów (IV Europa, Ukraina, Lwów)
obwód wołyński (IV Europa, Ukraina, obwód wołyński)
Łuck (V Europa, Ukraina, obwód wołyński, Łuck)
rejon koszyrski (V Europa, Ukraina, obwód wołyński, rejon koszyrski)
Huta Kamińska (VI Europa, Ukraina, obwód wołyński, rejon koszyrski, Huta Kamińska)
Kamień Koszyrski (VI Europa, Ukraina, obwód wołyński, rejon koszyrski, Kamień Koszyrski)
Zbaraż (IV Europa, Ukraina, Zbaraż)
Węgry (III Europa, Węgry)
Budapeszt (IV Europa, Węgry, Budapeszt)
Wielka Brytania (III Europa, Wielka Brytania)
Anglia (IV Europa, Wielka Brytania, Anglia)
Dorset (V Europa, Wielka Brytania, Anglia, Dorset)
Bournemouth (VI Europa, Wielka Brytania, Anglia, Dorset, Bournemouth)
Dorchester (VI Europa, Wielka Brytania, Anglia, Dorset, Dorchester)
Poole (VI Europa, Wielka Brytania, Anglia, Dorset, Poole)
Greater London (V Europa, Wielka Brytania, Anglia, Greater London)
Londyn (VI Europa, Wielka Brytania, Anglia, Greater London, Londyn)
Południowo-Wschodnia Anglia (V Europa, Wielka Brytania, Anglia, Południowo-Wschodnia Anglia)
Berkshire (VI Europa, Wielka Brytania, Anglia, Południowo-Wschodnia Anglia, Berkshire)
Slough (VII Europa, Wielka Brytania, Anglia, Południowo-Wschodnia Anglia, Berkshire, Slough)
Hampshire (VI Europa, Wielka Brytania, Anglia, Południowo-Wschodnia Anglia, Hampshire)
Portsmouth (VII Europa, Wielka Brytania, Anglia, Południowo-Wschodnia Anglia, Hampshire, Portsmouth)
Surrey (VI Europa, Wielka Brytania, Anglia, Południowo-Wschodnia Anglia, Surrey)
Guildford (VII Europa, Wielka Brytania, Anglia, Południowo-Wschodnia Anglia, Surrey, Guildford)
West Sussex (VI Europa, Wielka Brytania, Anglia, Południowo-Wschodnia Anglia, West Sussex)
Rustington (VII Europa, Wielka Brytania, Anglia, Południowo-Wschodnia Anglia, West Sussex, Rustington)
West Midlands (V Europa, Wielka Brytania, Anglia, West Midlands)
hrabstwo Staffordshire (VI Europa, Wielka Brytania, Anglia, West Midlands, hrabstwo Staffordshire)
Lichfield (VII Europa, Wielka Brytania, Anglia, West Midlands, hrabstwo Staffordshire, Lichfield)
Yorkshire and the Humber (V Europa, Wielka Brytania, Anglia, Yorkshire and the Humber)
South Yorkshire (VI Europa, Wielka Brytania, Anglia, Yorkshire and the Humber, South Yorkshire)
Metropolitan Borough of Doncaster (VII Europa, Wielka Brytania, Anglia, Yorkshire and the Humber, South Yorkshire, Metropolitan Borough of Doncaster)
Doncaster (VIII Europa, Wielka Brytania, Anglia, Yorkshire and the Humber, South Yorkshire, Metropolitan Borough of Doncaster, Doncaster)
Wakefield (VI Europa, Wielka Brytania, Anglia, Yorkshire and the Humber, Wakefield)
Włochy (III Europa, Włochy)
Milan (IV Europa, Włochy, Milan)
Triest (IV Europa, Włochy, Triest)
Turyn (IV Europa, Włochy, Turyn)
Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce (I Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce)
metropolia częstochowska (II Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia częstochowska)
archidiecezja częstochowska (III Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia częstochowska, archidiecezja częstochowska)
region częstochowski (IV Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia częstochowska, archidiecezja częstochowska, region częstochowski)
dekanat kłobucki (V Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia częstochowska, archidiecezja częstochowska, region częstochowski, dekanat kłobucki)
parafia św. Marcina w Kłobucku (VI Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia częstochowska, archidiecezja częstochowska, region częstochowski, dekanat kłobucki, parafia św. Marcina w Kłobucku)
region radomski (IV Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia częstochowska, archidiecezja częstochowska, region radomski)
dekanat pajęczański (V Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia częstochowska, archidiecezja częstochowska, region radomski, dekanat pajęczański)
parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Pajęcznie (VI Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia częstochowska, archidiecezja częstochowska, region radomski, dekanat pajęczański, parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Pajęcznie)
region wieluński (IV Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia częstochowska, archidiecezja częstochowska, region wieluński)
dekanat działoszyński (V Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia częstochowska, archidiecezja częstochowska, region wieluński, dekanat działoszyński)
parafia św. Marcina w Siemkowicach (VI Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia częstochowska, archidiecezja częstochowska, region wieluński, dekanat działoszyński, parafia św. Marcina w Siemkowicach)
dekanat krzepicki (V Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia częstochowska, archidiecezja częstochowska, region wieluński, dekanat krzepicki)
parafia św. Jakuba ap. w Krzepicach (VI Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia częstochowska, archidiecezja częstochowska, region wieluński, dekanat krzepicki, parafia św. Jakuba ap. w Krzepicach)
parafia św. Stanisława w Dankowie (VI Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia częstochowska, archidiecezja częstochowska, region wieluński, dekanat krzepicki, parafia św. Stanisława w Dankowie)
parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Parzymiechach (VI Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia częstochowska, archidiecezja częstochowska, region wieluński, dekanat krzepicki, parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Parzymiechach)
dekanat mokrski (V Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia częstochowska, archidiecezja częstochowska, region wieluński, dekanat mokrski)
parafia św. ap. Piotra i Pawła w Krzyworzece (VI Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia częstochowska, archidiecezja częstochowska, region wieluński, dekanat mokrski, parafia św. ap. Piotra i Pawła w Krzyworzece)
parafia św. Marii Magdaleny w Ożarowie (VI Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia częstochowska, archidiecezja częstochowska, region wieluński, dekanat mokrski, parafia św. Marii Magdaleny w Ożarowie)
parafia Świętych Apostołów Filipa i Jakuba w Skomlinie (VI Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia częstochowska, archidiecezja częstochowska, region wieluński, dekanat mokrski, parafia Świętych Apostołów Filipa i Jakuba w Skomlinie)
dekanat Najświętszej Maryi Panny Pocieszenia (V Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia częstochowska, archidiecezja częstochowska, region wieluński, dekanat Najświętszej Maryi Panny Pocieszenia)
parafia Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Wieluniu (VI Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia częstochowska, archidiecezja częstochowska, region wieluński, dekanat Najświętszej Maryi Panny Pocieszenia, parafia Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Wieluniu)
parafia św. Andrzeja Apostoła w Kadłubie (VI Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia częstochowska, archidiecezja częstochowska, region wieluński, dekanat Najświętszej Maryi Panny Pocieszenia, parafia św. Andrzeja Apostoła w Kadłubie)
parafia św. Józefa w Wieluniu (VI Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia częstochowska, archidiecezja częstochowska, region wieluński, dekanat Najświętszej Maryi Panny Pocieszenia, parafia św. Józefa w Wieluniu)
parafia św. Marii Magdaleny w Łyskorni (VI Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia częstochowska, archidiecezja częstochowska, region wieluński, dekanat Najświętszej Maryi Panny Pocieszenia, parafia św. Marii Magdaleny w Łyskorni)
dekanat osjakowski (V Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia częstochowska, archidiecezja częstochowska, region wieluński, dekanat osjakowski)
parafia Trójcy Przenajświętszej w Ostrówku (VI Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia częstochowska, archidiecezja częstochowska, region wieluński, dekanat osjakowski, parafia Trójcy Przenajświętszej w Ostrówku)
dekanat praszkowski (V Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia częstochowska, archidiecezja częstochowska, region wieluński, dekanat praszkowski)
parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Strojcu (VI Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia częstochowska, archidiecezja częstochowska, region wieluński, dekanat praszkowski, parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Strojcu)
parafia św. Marcina w Żytniowie (VI Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia częstochowska, archidiecezja częstochowska, region wieluński, dekanat praszkowski, parafia św. Marcina w Żytniowie)
parafia św. Mikołaja w Rudnikach (VI Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia częstochowska, archidiecezja częstochowska, region wieluński, dekanat praszkowski, parafia św. Mikołaja w Rudnikach)
parafia św. Wojciecha Biskupa Męczennika w Kowalach-Ganie (VI Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia częstochowska, archidiecezja częstochowska, region wieluński, dekanat praszkowski, parafia św. Wojciecha Biskupa Męczennika w Kowalach-Ganie)
parafia Świętej Rodziny w Praszce (VI Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia częstochowska, archidiecezja częstochowska, region wieluński, dekanat praszkowski, parafia Świętej Rodziny w Praszce)
parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Praszce (VI Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia częstochowska, archidiecezja częstochowska, region wieluński, dekanat praszkowski, parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Praszce)
dekanat św. Wojciecha (V Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia częstochowska, archidiecezja częstochowska, region wieluński, dekanat św. Wojciecha)
parafia św. Jana Apostoła i Ewangelisty w Pątnowie (VI Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia częstochowska, archidiecezja częstochowska, region wieluński, dekanat św. Wojciecha, parafia św. Jana Apostoła i Ewangelisty w Pątnowie)
parafia św. Wojciecha w Rudzie (VI Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia częstochowska, archidiecezja częstochowska, region wieluński, dekanat św. Wojciecha, parafia św. Wojciecha w Rudzie)
metropolia gnieźnieńska (II Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia gnieźnieńska)
archidiecezja gnieźnieńska (III Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia gnieźnieńska, archidiecezja gnieźnieńska)
dekanat Strzałkowo (IV Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia gnieźnieńska, archidiecezja gnieźnieńska, dekanat Strzałkowo)
parafia św. Trójcy w Skarboszewie (V Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia gnieźnieńska, archidiecezja gnieźnieńska, dekanat Strzałkowo, parafia św. Trójcy w Skarboszewie)
diecezja bydgoska (III Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia gnieźnieńska, diecezja bydgoska)
diecezja włocławska (III Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia gnieźnieńska, diecezja włocławska)
metropolia katowicka (II Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia katowicka)
archidiecezja katowicka (III Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia katowicka, archidiecezja katowicka)
dekanat Siemianowice Śląskie (IV Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia katowicka, archidiecezja katowicka, dekanat Siemianowice Śląskie)
parafia św. Krzyża w Siemianowicach Śląskich (V Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia katowicka, archidiecezja katowicka, dekanat Siemianowice Śląskie, parafia św. Krzyża w Siemianowicach Śląskich)
diecezja gliwicka (III Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia katowicka, diecezja gliwicka)
diecezja opolska (III Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia katowicka, diecezja opolska)
dekanat Gorzów Śląski (IV Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia katowicka, diecezja opolska, dekanat Gorzów Śląski)
parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Kościeliskach (V Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia katowicka, diecezja opolska, dekanat Gorzów Śląski, parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Kościeliskach)
parafia Trójcy Świętej w Gorzowie Śląskim (V Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia katowicka, diecezja opolska, dekanat Gorzów Śląski, parafia Trójcy Świętej w Gorzowie Śląskim)
metropolia lubelska (II Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia lubelska)
diecezja rzeszowska (III Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia lubelska, diecezja rzeszowska)
dekanat kolbuszowski (IV Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia lubelska, diecezja rzeszowska, dekanat kolbuszowski)
parafia Przemienienia Pańskiego w Cmolasie (V Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia lubelska, diecezja rzeszowska, dekanat kolbuszowski, parafia Przemienienia Pańskiego w Cmolasie)
diecezja sandomierska (III Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia lubelska, diecezja sandomierska)
dekanat Raniżów (IV Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia lubelska, diecezja sandomierska, dekanat Raniżów)
parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krzątce (V Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia lubelska, diecezja sandomierska, dekanat Raniżów, parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krzątce)
parafia św. Bartłomieja ap. w Majdanie Królewskim (V Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia lubelska, diecezja sandomierska, dekanat Raniżów, parafia św. Bartłomieja ap. w Majdanie Królewskim)
parafia św. Rodziny w Hucie Komorowskiej (V Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia lubelska, diecezja sandomierska, dekanat Raniżów, parafia św. Rodziny w Hucie Komorowskiej)
dekanat Tarnobrzeg Południe (IV Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia lubelska, diecezja sandomierska, dekanat Tarnobrzeg Południe)
parafia Matki Bożej Królowej Polski w Nowej Dębie (V Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia lubelska, diecezja sandomierska, dekanat Tarnobrzeg Południe, parafia Matki Bożej Królowej Polski w Nowej Dębie)
metropolia łódzka (II Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia łódzka)
archidiecezja łódzka (III Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia łódzka, archidiecezja łódzka)
dekanat szczercowski (IV Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia łódzka, archidiecezja łódzka, dekanat szczercowski)
parafia św. Michała Arch. w Chabielicach (V Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia łódzka, archidiecezja łódzka, dekanat szczercowski, parafia św. Michała Arch. w Chabielicach)
dekanat tuszyński (IV Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia łódzka, archidiecezja łódzka, dekanat tuszyński)
parafia św. Stanisława BM w Rzgowie (V Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia łódzka, archidiecezja łódzka, dekanat tuszyński, parafia św. Stanisława BM w Rzgowie)
metropolia poznańska (II Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia poznańska)
diecezja kaliska (III Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia poznańska, diecezja kaliska)
dekanat lututowski (IV Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia poznańska, diecezja kaliska, dekanat lututowski)
parafia św. Mikołaja w Sokolnikach (V Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia poznańska, diecezja kaliska, dekanat lututowski, parafia św. Mikołaja w Sokolnikach)
parafia św.ap. Piotra i Pawła w Lututowie (V Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia poznańska, diecezja kaliska, dekanat lututowski, parafia św.ap. Piotra i Pawła w Lututowie)
dekanat Ostrzeszów (IV Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia poznańska, diecezja kaliska, dekanat Ostrzeszów)
parafia św. Mikołaja w Parzynowie (V Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia poznańska, diecezja kaliska, dekanat Ostrzeszów, parafia św. Mikołaja w Parzynowie)
dekanat Trzcinica (IV Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia poznańska, diecezja kaliska, dekanat Trzcinica)
parafia św. Floriana w Opatowie (V Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia poznańska, diecezja kaliska, dekanat Trzcinica, parafia św. Floriana w Opatowie)
dekanat wieruszowski (IV Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia poznańska, diecezja kaliska, dekanat wieruszowski)
parafia św. Wojciecha w Cieszęcinie (V Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia poznańska, diecezja kaliska, dekanat wieruszowski, parafia św. Wojciecha w Cieszęcinie)
dekanat Złoczew (IV Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia poznańska, diecezja kaliska, dekanat Złoczew)
parafia św. Andrzeja ap. w Złoczewie (V Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia poznańska, diecezja kaliska, dekanat Złoczew, parafia św. Andrzeja ap. w Złoczewie)
parafia św. Idziego w Brzeźniu (IV Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia poznańska, diecezja kaliska, parafia św. Idziego w Brzeźniu)
parafia Świętej Trójcy w Bolesławcu (IV Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia poznańska, diecezja kaliska, parafia Świętej Trójcy w Bolesławcu)
parafia św. Stanisława Biskupa Męczennika w Kramsku (III Kościół katolicki obrządku rzymskiego w Polsce, metropolia poznańska, parafia św. Stanisława Biskupa Męczennika w Kramsku)
Miechów (II Miechów)
Radziechów (I Radziechów)
województwo lwowskie (I województwo lwowskie)
Stworzono w aplikacji JSFamilia